Привітання з Днем народження Клавдії (Клаві)

Любов, як відомо, головна сила в світі, а жінка – досконале втілення любові! Ми з радістю вітаємо з Днем народження сьогодні дуже гарну, добру й талановиту жінку — Клавдію! Для неї всі ми, які зібралися на свято – друзі та близькі люди, і я хочу побажати їй довгих років і світлого щастя! Я також хочу побажати їй завжди щедро дарувати любов тим, хто займає в її житті особливе місце!

Вітаємо добру, щиру, чудову жінку Клавочку! Порхай — як метелик, квітни — як троянда навесні, сяй — як сонце. Ти прекрасна, витончена і завжди неперевершена! Ти для нас – джерело тепла і світла, ти приносиш у наше життя стільки сонця, радості і надії. Залишайся завжди такою ж життєрадісною, енергійною, з молодою душею!

Клава, мила моя подруга, з Днем народження тебе! Пам’ятай, що кількість свічок на торті не важливо, а вік – всього лише стан душі. Будь здорова, успішна і до неподобства щаслива, а все інше додасться!

Життя стає яскравою, коли набуває сенс. Сенс життя приходить тоді, коли поруч з’являється любляче серце. Нехай у долі твоїй все приходить одночасно: яскравість, сенс, любов! Будь чарівною, розумною, красивою! Бажаю, щоб твої очі іскрилися щастям. Щоб душа співала від радості. Щоб ти пурхала по життю невимушено і легко. Чудової роботи, чуйних подруг, люблячого серця! Не зупиняйся і не озирайся назад. Минуле не притягти! Нехай воно залишається там, де йому і місце – у спогадах. А ти прагни до чергових обріїв, не замикайся на собі, будь відкритою миру і щастя! З Днем народження, Клавдія!

Клавдія, ти – промінь світла в моєму вітражі. В твій день народження, я дарую тобі, ось цей букет польових квітів, і нехай вони не такі яскраві як доглянуті квіти на садовій плантації, але вони справжні, сильні і пахнуть степом, навесні, трелью літаючих птахів. Скрекотом коника. Така справжня і сильна моя любов. Вона сповнене весняної трелі і душевного стрекоту. Будь завжди щаслива і навіть якщо без мене, але краще зі мною!

Дорога, Клавдія, ти моя найкраща подруга з усіх моїх друзів. День народження завжди дозволяє показати тобі, як ти мені дорога. Бажаю тобі побільше вільного часу і бажання зустрічатися зі мною і базікати про різні дрібниці. Але найважливіше полягає в тому, щоб ти була щаслива в особистому житті і якщо раптом виникнуть труднощі, то я тобі завжди допоможу. Нехай твій будинок завжди буде повною чашею щастя і ніколи порожній!

Ти знаєш, Клава, що життя на землі різноманітна, Землю населяють різні істоти і живуть вони всі не за шаблоном. Є метелик, він народжується вранці. У нього виростають крила. Він починає літати і кружляти в повітряному танці від щастя. Але до вечора, він вже летить на вогонь і пропадає там. Є гігантська черепаха, вона велика, у неї немає крил, і вона не може паморочитися в безглуздому танці, вона повзе повільно, не кваплячись, але зате живе триста років. Тому я бажаю тебе, Клавдія, літати, як метелик, а жити як черепаха. Будь щаслива!