Привітання з Днем народження Клавдії (Клаві)

Любов, як відомо, головна сила в світі, а жінка – досконале втілення любові! Ми з радістю вітаємо з Днем народження сьогодні дуже гарну, добру й талановиту жінку — Клавдію! Для неї всі ми, які зібралися на свято – друзі та близькі люди, і я хочу побажати їй довгих років і світлого щастя! Я також хочу побажати їй завжди щедро дарувати любов тим, хто займає в її житті особливе місце!

Вітаємо добру, щиру, чудову жінку Клавочку! Порхай — як метелик, квітни — як троянда навесні, сяй — як сонце. Ти прекрасна, витончена і завжди неперевершена! Ти для нас – джерело тепла і світла, ти приносиш у наше життя стільки сонця, радості і надії. Залишайся завжди такою ж життєрадісною, енергійною, з молодою душею!

Клава, мила моя подруга, з Днем народження тебе! Пам’ятай, що кількість свічок на торті не важливо, а вік – всього лише стан душі. Будь здорова, успішна і до неподобства щаслива, а все інше додасться!

Життя стає яскравою, коли набуває сенс. Сенс життя приходить тоді, коли поруч з’являється любляче серце. Нехай у долі твоїй все приходить одночасно: яскравість, сенс, любов! Будь чарівною, розумною, красивою! Бажаю, щоб твої очі іскрилися щастям. Щоб душа співала від радості. Щоб ти пурхала по життю невимушено і легко. Чудової роботи, чуйних подруг, люблячого серця! Не зупиняйся і не озирайся назад. Минуле не притягти! Нехай воно залишається там, де йому і місце – у спогадах. А ти прагни до чергових обріїв, не замикайся на собі, будь відкритою миру і щастя! З Днем народження, Клавдія!

Сторінки: 1 2 3