Привітання з Днем народження Петра (Петі)

Сьогодні народився найпрекрасніший чоловік з усіх, кого я знаю. Петро, від усієї душі вітаю тебе з народженням, і бажаю, щоб ти завжди був таким же приємним, чуйним, завжди готовим прийти в скрутну хвилину людиною. Без тебе в цьому світі було б нудно жити! Бажаю жити ще 100 років, і дарувати оточуючим любов і підтримку.

Дорогий Петре, ми раді, що доля звела нас з такою чудовою людиною, як ти! Ти незалежний і допомагаєш іншим теж стати самостійними і самодостатніми людьми! Двері твого будинку завжди гостинно відкриті, нехай в них увійде і щастя, і успіх, і любов! З днем народження тебе, Петре!

Бажаю щоб сонце яскраво світило, і життя наповнювалася любов’ю

Дорогий мій Петро, вітаю з днем народження, сьогодні ти став на рік мудрішими, а тому бажаю тобі всього самого найкращого!

Бажаю тобі море позитиву! Щоб цей твій день народження запам’ятався як самий веселий і продуктивний. Нехай у твоєму житті, Петро, не буде місця для смутку. Нехай тебе оточують тільки хороші люди, щоб вдома у тебе завжди був мир і порядок, і ти ніколи не переживав через дрібниці. Залишайся такою ж позитивною людиною, і нехай все у тебе складається найкращим чином.

Сторінки: 1 2