Привітання з Днем народження Ларисі

Немає кращої господині в будинку, ніж ти, Ларисо! Тільки ти вмієш створити затишок і комфорт не вимагаючи великих витрат. Тільки з тобою поруч з’являється можливість відпочити. Набратися сил і твердості духу. Як щасливі ми мати таку подругу, як ти. З днем народження, рідна, і нехай у цей день збудеться все тобою заплановане на цей рік!

У Ваш День народження, Лариса, я бажаю Вам небувалих успіхів, великої радості, вогню в очах і любові в серці. Будьте здорові, легко йдіть по життю, і нехай удача посміхається Вам. Зі святом Вас, будьте щасливі!

Настав День народження, ти, Ларочка, посміхаєшся і, як завжди, хлопочешь по дому, адже прийшло стільки гостей, і ти хочеш почастувати усіх, нехай нікому не буде нудно в це свято! Добре приходити в гості до цієї хазяєчці, але сьогодні – твій День народження, і дозволь собі на мить відволіктися від турбот і вислухати наші вітання! Ми всі вітаємо тебе з твоїм святом і бажаємо сліпучого щастя! І нехай воно супроводжує тебе кожну мить, так, щоб ти не знала іншого життя, крім як в достатку, удачі і оточенні які працюють бажань!

Лариса! Ти сама улюблена, найбажаніша жінка на світі. Бути такий як ти – веселою і доброю, турботливою пустотливий, смішний і сумною – дано небагатьом! Але тільки ти вмієш підняти настрій там, де сумно. Тільки ти можеш дати надію там, де вона зовсім неочевидна. Сьогодні день твого народження. І саме сьогодні всім нам очевидно, що ти незамінні член нашого колективу, що тільки ти можеш і вмієш внести в наш будинок спокій і затишок, надію і удачу. З святом тебе, дорога!

Швидкий вітер жене хмари, вони летять з величезною швидкістю, знають, де сховатися від сонця, а де захистити від урагану. Тільки людина чистий, щирий і вірний міг підпорядкує собі стихії природи. А ти Лора змогла це зробити навіть не замислюючись про велич і значимість такої події! З днем твого народження!

Дорога Ларисо! В День твого Народження бажаю тобі бути коханою жінкою на світі, і пізнати справжнє жіноче щастя. Ти жінка, з якою багато беруть приклад — розумна, красива, знаєш собі ціну. Ти прекрасна господиня, любляча мама і дружина. Залишайся завжди такою ж, та не відступай від своїх життєвих принципів, завдяки яким ти є такою чудовою людиною.

Сьогодні, люба моя подружка, у тебе День народження, я хочу побажати тобі великого щастя, міцного здоров’я і вірних друзів. Лариса, нехай кожна твоя мрія збудеться, і з кожним роком життя стає краще і яскравіше. Зі святом!