Привітання з днем народження свояка своїми словами

Хочу сьогодні привітати з днем появи у світі дорогого свояка! Бажаю тобі богатирського здоров’я, міцних нервів, сибірської загартування. Щоб ніякі морози тебе не вбили. Щоб ти завжди перемагав і повставав. Нехай буде життя твоє казково везучою і радісною.

Свояк, я вітаю тебе з прекрасним днем народження на світ! Я щиро вдячний долі за те, що ти став моїм другом. Вірніше тебе немає. Бажаю тобі самого головного в житті: здоров’я, якого не купиш, любові, яка не проходить і віри, яка допомагає жити.

Бажаю самого незабутнього дня народження дорогому свояка! Бажаю завжди приємно проводити час в будь-якому місці. Нехай робота надихає і доставляє радість. нехай завжди буде ентузіазм і нові творчі ідеї, нехай буде більше підйомів по кар’єрних сходах і злетів, гарного прибутку, удачі, об’ємних доходів.

Нескінченно вітаю з урочистою датою дня народження мого свояка! Нехай ніколи її полум’я не згасає у ваших серцях. Бажаю тобі володіти всіма якостями справжнього чоловіка: бути сміливим, сильним, сміливим, цілеспрямованим, добрим, чесним, відданим, розумним і щедрим.

Сторінки: 1 2