Привітання з днем народження свояка своїми словами

Хочу сьогодні привітати з днем появи у світі дорогого свояка! Бажаю тобі богатирського здоров’я, міцних нервів, сибірської загартування. Щоб ніякі морози тебе не вбили. Щоб ти завжди перемагав і повставав. Нехай буде життя твоє казково везучою і радісною.

Свояк, я вітаю тебе з прекрасним днем народження на світ! Я щиро вдячний долі за те, що ти став моїм другом. Вірніше тебе немає. Бажаю тобі самого головного в житті: здоров’я, якого не купиш, любові, яка не проходить і віри, яка допомагає жити.

Бажаю самого незабутнього дня народження дорогому свояка! Бажаю завжди приємно проводити час в будь-якому місці. Нехай робота надихає і доставляє радість. нехай завжди буде ентузіазм і нові творчі ідеї, нехай буде більше підйомів по кар’єрних сходах і злетів, гарного прибутку, удачі, об’ємних доходів.

Нескінченно вітаю з урочистою датою дня народження мого свояка! Нехай ніколи її полум’я не згасає у ваших серцях. Бажаю тобі володіти всіма якостями справжнього чоловіка: бути сміливим, сильним, сміливим, цілеспрямованим, добрим, чесним, відданим, розумним і щедрим.

У самий радісний день у році вітаю свого свояка з днем народження! Бажаю тобі самій класній життя, веселою і дивовижною. Бажаю тобі любити свою красуню дружину і частіше збиратися компанією. Нехай наша дружба з тобою ніколи не припиняється. Відносини не псуються. Нехай сімейні узи міцніють.

З народженням на світ, милий і рідний свояк! Бажаю легкої руки і великого достатку, щоб ти отримав все, чого хоче душа. Мій дорогий свояк, я бажаю тобі найбільш теплих взаємин з батьками, відданих і вірних друзів, які люблять дітей і пристрасті у стосунках з дружиною.

З днем народження тебе, мій любий свояк! Бажаю тобі багато гучних і веселих гостей. Гарного дня народження! Бажаю тобі бути прикладом для своїх дітей, на роботі — самим цінним кадром, а вдома самим улюбленим чоловіком. Нехай тобі завжди щастить. Бажаю великої радості і щастя вище неба.

У день народження свояка бажаю набутої мудрості і інтуїції, щоб тебе ніколи не підводило шосте почуття. Бажаю успіхів у бізнесі. Нехай твоя робота завжди буде успішною і приносить тобі радість і достаток. Бажаю бути справжнім чоловіком, другом, батьком і чоловіком. Бажаю добрих відносин з батьками.