Привітання з Великоднем своїми словами

Сьогодні будуть зібрані всі старі рахунки. Ми сядемо за стіл і зійдемося один на один в битві фарбованими яйцями. І нехай переможе найсильніший! З Великоднем!

У наипрекраснейшее і світле воскресіння у році, від усієї християнської душі, радий привітати Вас з цим, справді добрим святом. Вітаю вас з Великоднем!

Весняний, яскравий і сонячний день вітає Світлу Пасху! Божественне світло на душі, як від яскравої свічки. І на столі нас вже чекають паски. Хай лунає скрізь закличні слова, Христос Воскреси! Будемо завжди ми дружною однією сім’єю разом.

Христос Воскрес! Вітаю з Великоднем. Бажаю завжди зустрічати цей благодатний день у колі родини. Разом святити паски, слухаючи святим словами з Біблії. Збиратися за святковим обідом. Будьте щасливі, Ісус захистить від негоди і бід.

Христос Воскрес! Нехай душу наповнить вашу доброту, любов переповнює серце, ж відчуття нескінченності життя окриляє. Нехай Ангел Хоронитель надійно тримає вас на своїх долонях і наближає до істинного щастя, а ви радійте і прославляйте Бога з ним!

Різнокольорові яйця, великодні булки, барвисті листівки та святкові богослужіння знаменують прихід цього великого дня до нас в будинок. Так нехай же фраза «Христос Воскрес» буде сьогодні не тільки вимовлятися замість привітання, але і знайде гідне місце в нашому серці і отримає відображення в справах.

Христос Воскрес! Ось і Великдень до нас прийшла — свято милий для мене! Скільки радості приніс і печалі він забрав. Ось вже птахи прилетіли прямо до Великодня подуспели — добре! Весна прийшла — світле свято принесла — Воскресіння христове! Всі співають і славлять Бога!

На Великдень нехай у твоїй душі зацвітуть квіточки щастя, вдячності, віри і доброти. Христос же не даремно віддав життя, щоб всі ми жили в гармонії один з одним. Смачного куличика тобі і багатого великоднього застілля! Христос Воскрес!

Бажаю в диво-день Христового Воскресіння добра і миру в рідний дім. Щоб ви не знали горя, злості. Нехай сміх дітей, внучат променем іскриться, а за великим столом зберуться гості в будинок. Бажаю Божої ласки, благословення з небес. Христос Воскрес!

Прекрасне свято Пасхи, прекрасні її звичаї — хресний хід, христосування, паски і фарбовані яйця, але більш всього прекрасний завіт цього дня — полюбити ближнього. Так будемо любити один одного і за Світле Христове Воскресіння!