Привітання з Днем рятівника

Вітаю з мабуть самим мужнім святом — з Днем рятівника. Які б катастрофи і катаклізми не траплялися Ви завжди готові прийти на допомогу, простягнути руку допомоги потрапили в біду. Хочу побажати спокійних трудових буднів та щоб з кожного виклику Ви поверталися переможцем.

У розпал повені, холод і в літню спеку ти — на посаді рятувальника і готовий прийти на допомогу кожному з нас, і навіть двірському кошеняті, застряглій на гілці! Дозволь сердечно привітати тебе зі святом професії, рятівник! Нехай твоє щастя буде таким же неосяжним і гарячим, як твоє шляхетне серце!

Без рятувальників, як не крутись, на світі спокійно не жити… Ця робота вимагає мужності, відваги, витримки, сил і удачі, і як чудово, що все це може поєднуватися в одній людині, та ще на додачу з доброю вдачею! Вітаю з Днем рятівника! Нехай у твоєму житті не виникає надзвичайних ситуацій, і завжди над головою світить ясно сонце!

Твій свято – День рятівника! Дивно, як точно ти обрав собі справу. Навіть якщо б ти не став професійним рятувальником, ти напевно рятував нас і сам по собі. Спасибі тобі, що ти такий надійний і сильний духом людина! Залишайся такою завжди! І нехай поруч з тобою теж будуть такі люди!

Ти небагатослівний, зосереджений і серйозний, адже в годину служби – не до жартів. Але сьогодні – дозволь собі посмішку, озирнися навкруги, і повір мені на слово, що в цьому світі так добре живеться, багато в чому завдяки тобі! Вітаю з Днем рятівника! Збережи себе таким же сильним, добрим і найкращим!

Ти народжений, щоб робити добро! Ти рятівник і це звучить гордо, вітаю з цим прекрасним і незамінним святом. Нехай все, що ти робиш, обернеться тобі щастям і добробутом!

У хвилину небезпеки люди чекають, що до них прийдуть на допомогу рятувальники! І добре, що на тебе дійсно можна розраховувати у всьому. Спасибі тобі, що ти вмієш майстерно виручати з важких ситуацій. І нехай тобі самому ніколи не доведеться чекати допомоги! Хай доля береже тебе від будь-яких неприємностей!

Що для інших — подія, чудесне спасіння і подвиг, для тебе — просто робота. І знаєш, у цій скромності є своя чарівність! Вітаю з Днем рятівника! Залишайся завжди, будь ласка, таким же чудовим хлопцем, у якого міцні руки, левине серце і сяючі щирою посмішкою очі!