Привітання з Днем рятівника

Вітаю з мабуть самим мужнім святом — з Днем рятівника. Які б катастрофи і катаклізми не траплялися Ви завжди готові прийти на допомогу, простягнути руку допомоги потрапили в біду. Хочу побажати спокійних трудових буднів та щоб з кожного виклику Ви поверталися переможцем.

У розпал повені, холод і в літню спеку ти — на посаді рятувальника і готовий прийти на допомогу кожному з нас, і навіть двірському кошеняті, застряглій на гілці! Дозволь сердечно привітати тебе зі святом професії, рятівник! Нехай твоє щастя буде таким же неосяжним і гарячим, як твоє шляхетне серце!

Без рятувальників, як не крутись, на світі спокійно не жити… Ця робота вимагає мужності, відваги, витримки, сил і удачі, і як чудово, що все це може поєднуватися в одній людині, та ще на додачу з доброю вдачею! Вітаю з Днем рятівника! Нехай у твоєму житті не виникає надзвичайних ситуацій, і завжди над головою світить ясно сонце!

Твій свято – День рятівника! Дивно, як точно ти обрав собі справу. Навіть якщо б ти не став професійним рятувальником, ти напевно рятував нас і сам по собі. Спасибі тобі, що ти такий надійний і сильний духом людина! Залишайся такою завжди! І нехай поруч з тобою теж будуть такі люди!

Сторінки: 1 2