Привітання з днем народження двоюрідній сестрі

Сьогодні – чудовий день, День твого народження, люба моя двоюрідна сестричка! Дозволь тебе привітати з цим святом і побажати ясного сонечка і мирного неба над головою у всі дні твого життя. Будь радісна, частіше посміхайся! І нехай здійсняться всі твої найзаповітніші мрії!

Вітаю з днем народження чудову і красиву дівчину — мою двоюрідну сестру! Нехай все буде добре. Бажаю тобі легкою і гладкою долі, щоб ти не збивав ноги об суворі реалії життя, щоб не було нездоланних труднощів і проблем. Завжди весело і дивись з надією в майбутнє.

Дорога моя сестричка! З Днем народження тебе! Я щаслива називати тебе своєю сестрою, тому що ти – справжній скарб! Скільки разів ти допомагала мені: в дитинстві з уроками, а коли ми стали старші – з хлопцями! Спасибі! Ти – сама чудова сестра на світі! Щастя тобі і любові!

Сестричка, ти все краще і краще з кожним роком, ти завжди квітуча, незважаючи на пору року за вікном. Тому, бажаю тобі бути такою ж чистою, як сніжна зима, такий же неймовірно ніжною, як добра весна, бути такою ж теплою для всіх, як сонячне літо і, звичайно ж, казково багатої, як золота осінь.

Сторінки: 1 2