Привітання з Днем МНС

У вас не служба, а суцільні пригода, і в кожному завданні – можливий ризик… Вітаю з Днем рятівника! У нас є надія – адже у нас є ви. Сьогодні мені хочеться, насамперед, побажати вам удачі, щоб неушкодженими виходити з будь-яких історій, і, крім того, побільше щастя в особистому житті!

Якщо розбушується стихія?, або самі схибимо і уроним сірник, або ще якась оказія трапиться — ми не станемо панікувати і зателефонуємо в МНС, щоб незабаром віддатися в надійні руки рятувальників! Ну, а сьогодні ми щиро вітаємо вас із Днем рятівника! Будьте тверді у своїх справах і помислах, живіть у достатку та радості!

Навіть якщо сонце ясно світить і повний штиль, співробітники МНС ніколи не дрімають, і за це їм – низький уклін і повагу всього суспільства! У День рятувальника – прийміть наші вітання! Нехай ваше життя буде подібна до солодкого квіткового меду, сил тільки прибуває з роками, і здійснюються всі мрії!

Є на світі такі хлопці, про яких можна і книжку написати, і пісню скласти! У цей славний день ми вітаємо їх з Днем рятівника і дружно бажаємо кожному з них жити довго-довго, адже вони стільки життів врятували! І, крім того, ніколи не сумувати, ні в чому не знати нужди і бути завжди в оточенні самих душевних і рідних людей!