Привітання з Днем лівші

Як багато в цьому світі відомих художників, письменників, музикантів, філософів, політиків, акторів, яких з дитинства звали лівшами? Леонардо, Рафаель, Ніцше, Аристотель, Чарлі Чаплін і Франклін – ними досі пишається Земля і пам’ятають народи всіх континентів. Дорогі наші лівші, нехай здоров’я вас не підводить, а настрій буде завжди на підйомі!

Чудові наші лівші, сьогодні ваше свято! Вам шлемо ми полум’яний привіт і купу привітань. Бажаємо, щоб у цей день ваша головна рука поменше працювала, а права більше допомагала. Нехай ваші досягнення завжди будуть по достоїнству оцінені, на роботі бадьорить повагу колег, а вдома панує любов і взаєморозуміння!

Вчили-вчили, та не перевчили, ти і донині лівша, і в календарі твоєму додався свято… Вітаю з Днем лівшів! І до речі, про науку… Твій почерк дуже красивий! І життя-побут нехай будуть у тебе красиві і накладні, ніби робляться вони з твоїм мріям!

Хлопці, у кого ліва рука на чолі, а права в підмозі, прийміть у ваш день наші вітання. Ми в житті вам бажаємо не метушиться і не соромитись. Нехай ваші ліві пальці завжди вміло тримають пензлик і фарби, грають на інструментах, пишуть чудові рядки, готують смачну їжу, заплітають зачіски, ріжуть, пиляють, забивають і просто відпочивають!

Сторінки: 1 2