Привітання з Днем лівші

Як багато в цьому світі відомих художників, письменників, музикантів, філософів, політиків, акторів, яких з дитинства звали лівшами? Леонардо, Рафаель, Ніцше, Аристотель, Чарлі Чаплін і Франклін – ними досі пишається Земля і пам’ятають народи всіх континентів. Дорогі наші лівші, нехай здоров’я вас не підводить, а настрій буде завжди на підйомі!

Чудові наші лівші, сьогодні ваше свято! Вам шлемо ми полум’яний привіт і купу привітань. Бажаємо, щоб у цей день ваша головна рука поменше працювала, а права більше допомагала. Нехай ваші досягнення завжди будуть по достоїнству оцінені, на роботі бадьорить повагу колег, а вдома панує любов і взаєморозуміння!

Вчили-вчили, та не перевчили, ти і донині лівша, і в календарі твоєму додався свято… Вітаю з Днем лівшів! І до речі, про науку… Твій почерк дуже красивий! І життя-побут нехай будуть у тебе красиві і накладні, ніби робляться вони з твоїм мріям!

Хлопці, у кого ліва рука на чолі, а права в підмозі, прийміть у ваш день наші вітання. Ми в житті вам бажаємо не метушиться і не соромитись. Нехай ваші ліві пальці завжди вміло тримають пензлик і фарби, грають на інструментах, пишуть чудові рядки, готують смачну їжу, заплітають зачіски, ріжуть, пиляють, забивають і просто відпочивають!

Сьогодні науково доведено, що лівші не треба переучувати, і більш того, у них є свято – День шульг, вітаю! Бажаю успіху в житті, бути, так би мовити, ковалем свого щастя! Але! Якщо будеш над чимось старанно, ювелірно працювати, нехай це буде щось солідніше бліх!

Хто сказав, що писати лівою рукою незручно, той не знайомий з творцями світу, що скорили серця людей своїм талантом. Сьогодні, в День лівші, бажаємо вам оригінальним і геніальним ліворуким відпочити від тяжких турбот. Нехай у ваших родинах процвітає радість, повагу, любов і розуміння, а на роботі завжди чекає успіх!

Це в старовину лівшів ображали, а сьогодні – ні за що, а тут ще і свято на носі – День шульги! Вітаю! Нехай все, що потрібно, завжди під рукою, під лівою! Але на святі життя, сиди праворуч від пані Фортуни! І усміхайся коли є хоч малий, з росинку привід!