Привітання з Днем кадровика своїми словами

Кадровик – психолог людської душі. Адже тільки він визначає, яку роботу вам можна довірити. Сьогодні ваше свято, прийміть щирі вітання. Нехай на роботі і в побуті вас завжди зустрічає тепло і затишок, нехай всі дні вам несуть здоров’я, мир і радість. Нехай робота приносить вам тільки натхнення. Всіх життєвих благ вам, оптимізму та успіхів у всьому. Нехай всі плани і надії неодмінно втілюються в життя. Бажаємо вам згуртованого, дружного колективу. Нехай в вашому житті все чудово складається. Удачі вам у всьому.

Кажуть, Цезар знав в обличчя кожного солдата свого війська… Кадровик на цей лише втомлено зітхне і стомлено похитає головою… От би писчим Цезаря задати таку роботу! Адже кадровик знає все про всіх співробітників, і кожен трудовий день проходить під його невсипущим контролем, а ще потрібно розподілити відпустки, покартати запізнилися… Вітаємо з Днем кадрового працівника! Нехай додасться сил на роботу і гарного настрою!

Ти справжній вершитель доль! Від тебе залежить дуже велика кількість людей: разом з роботою ти даєш їм надію на щастя і перспективне майбутнє. Будь здорова, благополучна і щасливий! Нехай реалізуються всі твої плани і втіляться заповітні мрії! Будь впевнений у собі і завжди йди тільки вперед!
Легкої і стрімкої кар’єри, визнання, доброго відношення! Що б не сталося в житті, завжди тримай високо голову! Не поступайся і не оступайся, підтримуючи добру репутацію і чесне ім’я! Бажаю прихильності начальства, великої зарплати, моментального вирішення всіх поточних проблем – як на роботі, так і вдома, в сім’ї. Ніколи не ошибайся в підборі кадрів, веди справи успішно і чесно. Удачі у всьому, щастя і здоров’я близьким!

Всіх, хто знає, де знайти безцінні кадри, хто знає, як вирішити усі робочі питання, і тримає під чуйним контролем життя всього колективу, словом, сьогодні ми вітаємо вас, працівники відділу кадрів! Будьте на робочому місці завжди сповнені сил і бадьорості! Нехай в житті складається все добре, і реалізуються мрії!

Своє професійне свято відзначають сьогодні кадрові працівники. Співробітники кадрової служби завжди чесно виконують свою роботу, підбираючи персонал. Про цих людей можна сказати, що вони вирішують все. Ми сердечно вітаємо вас зі святом. Бажаємо в роботі величезного натхнення, щоб у колі сім’ї завжди панував мир і спокій. Щоб колеги завжди з повагою ставилися до вас. Нехай збуваються всі ваші бажання. Будьте завжди щасливі. Нехай Господь береже вас від біди.

Стомлений лікарняними та трудовими, поясненнями правил роботи і багатьма іншими турботами, що падають на тебе, як на Попелюшку, наш вірний кадровик, прокинься, посміхнися, прийшла пора відзначити твоє професійне свято! З Днем кадрового працівника! Нехай на довіреній тобі території зростає продуктивність праці, і збудуться всі мрії про особисте, по-королівськи блискучому щастя!

Відома приказка про те, що поодинці гілочки легко зламати з хрускотом, а зібрані в пучок вони ледь погнутися. Ось так і з колективом. Разом він – сила. Підібрати ж кадри, налагодити їх роботу, утримати, і ще виконати багато іншого – ваш обов’язок! І ви справляєтеся з нею так, що ми рішуче бажаємо, щоб ви працювали з нами ще хоча б років сто! З Днем кадровика!

В кінці травня ми відзначаємо чудове свято – день кадровика. Це люди, від яких залежить наше працевлаштування. Дозвольте в цей чудовий день побажати вам величезного щастя, радості і здоров’я. Нехай у ваших серцях завжди палає вогник молодості. Хай щастя завжди заходить у ваш будинок, а життя завжди буде сповнене успіху. Нехай Господь вам посилає мир і тепло. Бажаємо вам міцного здоров’я, терпіння і витримки у вашій роботі. Нехай те добро, яке ви робите для людей, обов’язково повернеться до вас сторицею.

Вітаємо з Днем професійного кадрового працівника! Спасибі вам за талановитих новачків, ну, а ви самі – просто незамінні, і ми вас не відпустимо! Хіба що тільки у відпустку. Залишайтеся завжди людиною дивним, діяльним і життєрадісним!

Все різноманіття трудових відносин – у вашому віданні! І навіть в погожий травневий день, ви працюй, не піднімаючи голови… Але травень, і в особливості День кадровика, пролетять як одна мить, прекрасна мить раннього літа! Тому, поспішіть впустити у відділ кадрів і в своє життя свіжі сили і прийміть разом з привітаннями найкращі побажання!