Привітання з Днем кадровика своїми словами

Кадровик – психолог людської душі. Адже тільки він визначає, яку роботу вам можна довірити. Сьогодні ваше свято, прийміть щирі вітання. Нехай на роботі і в побуті вас завжди зустрічає тепло і затишок, нехай всі дні вам несуть здоров’я, мир і радість. Нехай робота приносить вам тільки натхнення. Всіх життєвих благ вам, оптимізму та успіхів у всьому. Нехай всі плани і надії неодмінно втілюються в життя. Бажаємо вам згуртованого, дружного колективу. Нехай в вашому житті все чудово складається. Удачі вам у всьому.

Кажуть, Цезар знав в обличчя кожного солдата свого війська… Кадровик на цей лише втомлено зітхне і стомлено похитає головою… От би писчим Цезаря задати таку роботу! Адже кадровик знає все про всіх співробітників, і кожен трудовий день проходить під його невсипущим контролем, а ще потрібно розподілити відпустки, покартати запізнилися… Вітаємо з Днем кадрового працівника! Нехай додасться сил на роботу і гарного настрою!

Ти справжній вершитель доль! Від тебе залежить дуже велика кількість людей: разом з роботою ти даєш їм надію на щастя і перспективне майбутнє. Будь здорова, благополучна і щасливий! Нехай реалізуються всі твої плани і втіляться заповітні мрії! Будь впевнений у собі і завжди йди тільки вперед!
Легкої і стрімкої кар’єри, визнання, доброго відношення! Що б не сталося в житті, завжди тримай високо голову! Не поступайся і не оступайся, підтримуючи добру репутацію і чесне ім’я! Бажаю прихильності начальства, великої зарплати, моментального вирішення всіх поточних проблем – як на роботі, так і вдома, в сім’ї. Ніколи не ошибайся в підборі кадрів, веди справи успішно і чесно. Удачі у всьому, щастя і здоров’я близьким!

Сторінки: 1 2 3 4