Привітання з Днем хіміка своїми словами

Бути хіміком – дуже рідкісне покликання. Одного разу ви вибрали цей шлях у житті і з тих пір для вас немає нічого неможливого. Всі досягнення цивілізації спираються саме на ваші розробки, на ваш щоденна і копітка праця. Ви знаєте таємниці, недоступні багатьом, ви володієте інформацією, незрозумілою для більшості. Бажаємо вам міцного здоров’я, нових відкриттів, творчих здобутків!

Твоя робота все частіше закінчується новою формулою, а не вибухом, і значить, є прогрес! Вітаю з Днем хіміка! Створюй тільки корисне і нешкідливе і нехай твій талант розкривається повною мірою! Будь сміливий, трішки хитрий і дуже щасливий!

В цей теплий травневий день я із задоволенням вітаю вас з Днем хіміка! Нехай хімія відкриє вам всі свої секрети, допоможе досягти небувалих висот в роботі і приносить величезне задоволення! Бажаю щирого і теплого особистого щастя, уваги близьких людей, вірних друзів та міцного здоров’я! Ви чудовий хімік, тому гідні тільки найкращого!

Дорогі наші хіміки! Сьогодні ви відзначаєте своє професійне свято. Ви знаєте, наскільки складна і важлива ваша професія. Ми бажаємо вам змішувати в життя тільки посмішку і радість, сміх і красу, любов і щастя. Нехай всі ваші дії і реакції будуть правильними, на дні душі ніколи не випаде осад, а всі проблеми зникнуть без сліду. Химичьте добро, успіх і побільше. Завжди кохайте і будьте коханими, адже це найбільша і найважливіша хімія в житті.

Хімік навроде чарівника: спокійно може змінити колір розчину, отримати гримучу суміш і взагалі, здатний дивувати, творити дива, що неодмінно викликає велику повагу. Нехай у Вашій хімічній практиці буде багато успіхів і відкриттів Бажаємо Вам великого родинного щастя, любові і благополуччя!

Вітаю з Днем хіміка! А нахимичьте нам що-небудь корисне? Ми живемо в світі хімії, але якщо ви за роботою – можемо бути спокійні за екологію і своє здоров’я! Сьогодні я від усієї душі бажаю вам бути талановитими в науці і щасливими в особистому житті!

Хімія і життя… Що може бути ближче? Я вітаю з Днем хіміка людини, який, здається, знає, як все на світі розкласти на хімічні елементи! І нехай мені не відомо точно, чим ви там займаєтеся у своїх хитрих лабораторіях, я бажаю тобі успіху в будь-якій справі!

Вашої професії просто немає рівних! Тільки хімік здатний створити щось досконале, практичне, прогресивне. Так нехай доля дарує Вам якомога більше світлих моментів, дає безліч шансів на удосконалення навколишнього! Ви робите рослини стійкими, господарство – процвітаючим, а життя – гідною. Благополуччя Вам, здоров’я, вдалих знахідок! З професійним святом, хімік!

Дорогі і шановні хіміки, прийміть найщиріші вітання з вашим професійним святом! Міцного здоров’я, феромонів щастя, удачі в починаннях, оптимізму життя і серйозних досягнень в науці! Сучасне життя – суцільна хімія, тому ми, прості громадяни-споживачі, без вас – нікуди. Чекаємо нових звершень і досягнень!

Хімічна промисловість працює на всі напрямки – від косметики до ліків. Сьогодні, в День хіміка, прийшла пора привітати тих, хто кожен будній день хімічить, нові з’єднання і не зупиниться, поки не вчинить чергове відкриття! Бажаю вам натхнення, нових досягнень і крім того, простого людського щастя!