• Привітання з Днем працівників лісу

    Ліс — це життя нашої планети і його потрібно берегти і захищати так, як це робиш ти. Нехай дехто так не вважає, але ми глибоко впевнені, що ти і такі люди як ти — найважливіші тому, що вони дають нам змогу дихати чистим повітрям. Спасибі тобі за твій труд і з святом!

    Шановні працівники лісової, лісозаготівельної і деревообробної промисловості! В цей чудовий день я щиро радий привітати вас з професійним святом та від душі побажати вам щастя, здоров'я і гарного настрою. Як відомо, ліс – це легені природи, і всі ми ними дихаємо; ви присвятили своє життя турботі про ліс, і значить, ми можемо дихати завдяки вам. Нехай ваша робота приносить вам моральне і матеріальне задоволення, а нам – спокій і впевненість у тому, що нам завжди буде бракувати кисню. Зі святом!

    Шановні працівники лісу: єгеря і лісники, працівники лісової галузі! Від усього серця вітаємо вас з вашим професійним днем! Ви – хранителі нашого найціннішого надбання – нашої природи, зелених легенів нашої планети! Спасибі вам за вашу самовіддану, чесна праця. За вірність одного разу обраної професії. За вміння і старання, за відданість і любов. Бажаємо вам міцного здоров'я, успіхів у праці, сімейного щастя! Нехай ваш дім буде повною чашею, нехай панує в ньому лад і спокій! Нехай ваше серце завжди буде зігріте людським теплом і турботою близьких! Нехай пройдуть стороною всі негаразди! Будьте улюблені і щасливі! Бадьорості вам духа і нових звершень! Зі святом!