• Привітання з Днем працівників лісу

    Ти – дух лісу і його вартовий. Без тебе «легені» Землі просто перетворилися б на масу сухостою, залишивши планету бездиханної. Тому твоя праця дуже важливий, корисний і цінний. Будь професіоналом своєї справи! Завжди рости вгору по кар'єрних сходах, подібно молодому міцному дубку, який з часом може перетворитися в навчене вікове дерево цінної породи. Удачі тобі, удачі, здоров'я! Залишайся завжди цілеспрямованим, правильним лісі і своїм непохитним принципам! І за це ліс віддячить тобі сторицею, обдарувавши свіжістю, чистотою і красою природи. Все починається з тебе – кожна травинка лісова, кожна ягода, кожне деревце. Бережи тебе Бог, а ти збережеш їх! Я вірю в тебе. З професійним святом!

    Шановні працівники лісу! Спасибі всім вам за вашу працю. Адже ваша робота спрямована на те, щоб природа залишалася гармонійної, щоб чоловік міг грамотно користуватися її багатствами, але «легені планети» залишалися при цьому здоровими. Ви знаєте всі лісові стежки – і я бажаю, щоб стежки вашої долі вели вас туди, куди ви бажаєте. Ви відчуваєте природу і в дощ, і в сніг, і в спеку, і знаєте, як їй допомогти. Так нехай і ваші долі не знають посух і морозів. Нехай ваша робота приносить вам справжнє задоволення, дарує здоров'я і довголіття! Ліс дає людям сили, так бажаємо вам постійно відчувати це на собі, користуючись цією благодатною енергією. З професійним святом вас!

    Якщо порівнювати робочі місця по чистоті повітря – ваше, безумовно, лідирує. Кому, як не працівникам лісу так пощастило? Кожен день ви можете насолоджуватися чистим повітрям і співом птахів. І цілком закономірно, що ваше професійне свято припадає на середину вересня. У пору, коли листя на деревах потроху починають фарбуватися в золотий колір, і природа сама може вам подарувати найкраще свято. Хочу привітати вас з вашим професійним святом – Днем працівників лісу, і побажати не тільки хорошої погоди, але так само і багато грошей, удачі, веселощів і радості. Нехай родина і друзі завжди будуть вам надійною опорою в житті.