Привітання з Днем працівників лісу

Вітаємо працівників лісу з професійним святом. Ваша кар’єра лежить у сфері далекою від міст, але ви пов’язані з ними безпосередньо, точно так само, як пов’язані і з лісами. Нехай одне не заважає іншому і допомагає знайти компроміс між людиною і природою.

Шановні працівники лісової, лісозаготівельної і деревообробної промисловості! В цей чудовий день я щиро радий привітати вас з професійним святом та від душі побажати вам щастя, здоров’я і гарного настрою. Як відомо, ліс – це легені природи, і всі ми ними дихаємо; ви присвятили своє життя турботі про ліс, і значить, ми можемо дихати завдяки вам. Нехай ваша робота приносить вам моральне і матеріальне задоволення, а нам – спокій і впевненість у тому, що нам завжди буде бракувати кисню. Зі святом!

Якщо порівнювати робочі місця по чистоті повітря – ваше, безумовно, лідирує. Кому, як не працівникам лісу так пощастило? Кожен день ви можете насолоджуватися чистим повітрям і співом птахів. І цілком закономірно, що ваше професійне свято припадає на середину вересня. У пору, коли листя на деревах потроху починають фарбуватися в золотий колір, і природа сама може вам подарувати найкраще свято. Хочу привітати вас з вашим професійним святом – Днем працівників лісу, і побажати не тільки хорошої погоди, але так само і багато грошей, удачі, веселощів і радості. Нехай родина і друзі завжди будуть вам надійною опорою в житті.

Вітаю з Днем працівників лісу! Так як твоя професія пов’язана з природою, то бажаю тобі міцного дубового здоров’я, ніжною березової любові, високої евкаліптової кар’єрних сходів і гаманця такого ж толстого, як баобаб.

Вітаємо вас з професійним святом, Днем працівників лісу! Бажаємо багатіти фінансово і духовно, бути міцними і здоровими, як величні дуби, стрункими, як берези, красивими, як кедри! Нехай зарплата дозволяє вам не тільки розкішно жити, але й відпочивати, подорожуючи по екзотичним країнам! Будьте коханими і кохайте, а домашній затишок і комфорт нехай покращують ваше самопочуття! Щастя вам і благополуччя!

Ліс — це життя нашої планети і його потрібно берегти і захищати так, як це робиш ти. Нехай дехто так не вважає, але ми глибоко впевнені, що ти і такі люди як ти — найважливіші тому, що вони дають нам змогу дихати чистим повітрям. Спасибі тобі за твій труд і з святом!

Сьогодні, у День працівників лісу ми вітаємо славних трудівників галузі! Ваша робота – це величезний внесок в оздоровлення всієї країни, ви – хранителі грандіозного виробника кисню – ліси, гармонійна складова якого на території нашої Батьківщини, є невід’ємною частиною живих ресурсів. Вам вдається зберегти і збільшити кращі види тварин і рослин.

Шановні працівники лісу: єгеря і лісники, працівники лісової галузі! Від усього серця вітаємо вас з вашим професійним днем! Ви – хранителі нашого найціннішого надбання – нашої природи, зелених легенів нашої планети! Спасибі вам за вашу самовіддану, чесна праця. За вірність одного разу обраної професії. За вміння і старання, за відданість і любов. Бажаємо вам міцного здоров’я, успіхів у праці, сімейного щастя! Нехай ваш дім буде повною чашею, нехай панує в ньому лад і спокій! Нехай ваше серце завжди буде зігріте людським теплом і турботою близьких! Нехай пройдуть стороною всі негаразди! Будьте улюблені і щасливі! Бадьорості вам духа і нових звершень! Зі святом!

Шановні працівники лісу! Спасибі всім вам за вашу працю. Адже ваша робота спрямована на те, щоб природа залишалася гармонійної, щоб чоловік міг грамотно користуватися її багатствами, але «легені планети» залишалися при цьому здоровими. Ви знаєте всі лісові стежки – і я бажаю, щоб стежки вашої долі вели вас туди, куди ви бажаєте. Ви відчуваєте природу і в дощ, і в сніг, і в спеку, і знаєте, як їй допомогти. Так нехай і ваші долі не знають посух і морозів. Нехай ваша робота приносить вам справжнє задоволення, дарує здоров’я і довголіття!
Ліс дає людям сили, так бажаємо вам постійно відчувати це на собі, користуючись цією благодатною енергією.
З професійним святом вас!

Ти – дух лісу і його вартовий. Без тебе «легені» Землі просто перетворилися б на масу сухостою, залишивши планету бездиханної. Тому твоя праця дуже важливий, корисний і цінний. Будь професіоналом своєї справи! Завжди рости вгору по кар’єрних сходах, подібно молодому міцному дубку, який з часом може перетворитися в навчене вікове дерево цінної породи. Удачі тобі, удачі, здоров’я!
Залишайся завжди цілеспрямованим, правильним лісі і своїм непохитним принципам! І за це ліс віддячить тобі сторицею, обдарувавши свіжістю, чистотою і красою природи. Все починається з тебе – кожна травинка лісова, кожна ягода, кожне деревце. Бережи тебе Бог, а ти збережеш їх! Я вірю в тебе. З професійним святом!