Привітання з Днем працівників лісу

Вітаємо працівників лісу з професійним святом. Ваша кар’єра лежить у сфері далекою від міст, але ви пов’язані з ними безпосередньо, точно так само, як пов’язані і з лісами. Нехай одне не заважає іншому і допомагає знайти компроміс між людиною і природою.

Шановні працівники лісової, лісозаготівельної і деревообробної промисловості! В цей чудовий день я щиро радий привітати вас з професійним святом та від душі побажати вам щастя, здоров’я і гарного настрою. Як відомо, ліс – це легені природи, і всі ми ними дихаємо; ви присвятили своє життя турботі про ліс, і значить, ми можемо дихати завдяки вам. Нехай ваша робота приносить вам моральне і матеріальне задоволення, а нам – спокій і впевненість у тому, що нам завжди буде бракувати кисню. Зі святом!

Якщо порівнювати робочі місця по чистоті повітря – ваше, безумовно, лідирує. Кому, як не працівникам лісу так пощастило? Кожен день ви можете насолоджуватися чистим повітрям і співом птахів. І цілком закономірно, що ваше професійне свято припадає на середину вересня. У пору, коли листя на деревах потроху починають фарбуватися в золотий колір, і природа сама може вам подарувати найкраще свято. Хочу привітати вас з вашим професійним святом – Днем працівників лісу, і побажати не тільки хорошої погоди, але так само і багато грошей, удачі, веселощів і радості. Нехай родина і друзі завжди будуть вам надійною опорою в житті.

Сторінки: 1 2 3 4