• Привітання з Днем лялькаря

    Лялькарі і лялькарки (ой, забавно, як назва метелики звучить)! З чудовим святом вас! Нехай ваші дивовижні творіння завжди дивують і радують нас! І вас! І ваших покупців! – всіх!

    Від душі вітаю всіх з Днем лялькаря! Бажаю щасливих митей в творчості і легкості, натхнення і куражу, сміливості і зухвалості, визнання і поваги, любові і доброти оточуючих! Творіть на радість всім і нехай здійсняться Ваші мрії!

    «Театр ляльок – це справжній Світ, який зачаровує своєю загадковістю і, разом з тим, дарує можливість у будь-якому віці зануритися в безтурботний світ дитинства, торкнутися самих ніжних струн душі. Завдяки таланту і творчого майстерності лялькарів кожна зустріч з живою казкою перетворюється для юних прихильників театру на чарівне пригода, яке дарує радість і наповнює життя яскравими і фантастичними переживаннями, вводить до прекрасного світу театрального мистецтва, допомагає стати на шлях добра і справедливості, формує поняття про справжні людські цінності. Вітаємо з святом всіх працівників театру ляльок, а також шанувальників мистецтва граючої ляльки! Бажаємо невичерпного творчого натхнення, високих досягнень, яскравих театральних подій: прем'єр, гастролей, цікавих зустрічей! Нехай кожен Ваш день буде світлим і сонячним, зігрітою теплом глядацьких сердець!»