Привітання з Днем лялькаря

Маю приємну нагоду привітати театральні колективи, які своєю творчістю здійснюють благородну справу – привертають увагу суспільства до виховання підростаючого покоління через казку, велику світову літературу, сучасну драматургію і сприяють їхньому естетичному збагаченню з Міжнародним Днем лялькаря!

Лялькар – людина, який дозволяє лялькам радувати, дивувати і смішити не тільки дітей, але і дорослих.
Це окремий світ, в якому є свої закони і історія. Лялькарі зберегли віру в чудеса і казку, і намагаються донести до нас хоча б частинку чарівництва. Зі святом, наші добрі чарівники!

Сьогодні Міжнародний день лялькаря. Вітаємо всіх, хто причетний до світу ляльок!

Всі ми пам’ятаємо з дитячих років, цих ляльок добрий світ. Вони дарують нам тепло, ми бажаємо, щоб щастило лялькарі вам завжди! І крізь довгі роки радуйте діточок ви, красою своєї гри!

Сердечно вітаю Вас з професійним святом – Міжнародним днем лялькаря! Театр ляльок – це перше знайомство малюків з світом мистецтва, особлива магічна атмосфера, і Майстри, які створюють унікальне і неповторне сценічне дійство. Завдяки Вашому таланту і творчого натхнення у маленьких глядачів формується світосприйняття, народжується любов до вічних істин.

Всіх колег з цим чудовим днем!! Я б навіть назвала цей день — «Міжнародним днем чарівників». Всім щастя, нових творчих ідей, натхнення, усмішок і багато хороших покупців

Сьогодні прекрасне свято, адже дитинство – прекрасна пора. Ви даєте побувати в казці, в якій тепло! Ти оживляєш, друже мій ляльок, спектакль з тобою – душі політ. Ти – креативщик і пілот чарівної казки найкращою…

Від душі вітаю всіх з Днем лялькаря! Бажаю щасливих митей в творчості і легкості, натхнення і куражу, сміливості і зухвалості, визнання і поваги, любові і доброти оточуючих! Творіть на радість всім і нехай здійсняться Ваші мрії!

«Театр ляльок – це справжній Світ, який зачаровує своєю загадковістю і, разом з тим, дарує можливість у будь-якому віці зануритися в безтурботний світ дитинства, торкнутися самих ніжних струн душі. Завдяки таланту і творчого майстерності лялькарів кожна зустріч з живою казкою перетворюється для юних прихильників театру на чарівне пригода, яке дарує радість і наповнює життя яскравими і фантастичними переживаннями, вводить до прекрасного світу театрального мистецтва, допомагає стати на шлях добра і справедливості, формує поняття про справжні людські цінності. Вітаємо з святом всіх працівників театру ляльок, а також шанувальників мистецтва граючої ляльки! Бажаємо невичерпного творчого натхнення, високих досягнень, яскравих театральних подій: прем’єр, гастролей, цікавих зустрічей! Нехай кожен Ваш день буде світлим і сонячним, зігрітою теплом глядацьких сердець!»

Лялькарі і лялькарки (ой, забавно, як назва метелики звучить)! З чудовим святом вас! Нехай ваші дивовижні творіння завжди дивують і радують нас! І вас! І ваших покупців! – всіх!