• Привітання з Днем кадровика своїми словами

    Стомлений лікарняними та трудовими, поясненнями правил роботи і багатьма іншими турботами, що падають на тебе, як на Попелюшку, наш вірний кадровик, прокинься, посміхнися, прийшла пора відзначити твоє професійне свято! З Днем кадрового працівника! Нехай на довіреній тобі території зростає продуктивність праці, і збудуться всі мрії про особисте, по-королівськи блискучому щастя!

    Вітаємо з Днем професійного кадрового працівника! Спасибі вам за талановитих новачків, ну, а ви самі – просто незамінні, і ми вас не відпустимо! Хіба що тільки у відпустку. Залишайтеся завжди людиною дивним, діяльним і життєрадісним!

    В кінці травня ми відзначаємо чудове свято – день кадровика. Це люди, від яких залежить наше працевлаштування. Дозвольте в цей чудовий день побажати вам величезного щастя, радості і здоров'я. Нехай у ваших серцях завжди палає вогник молодості. Хай щастя завжди заходить у ваш будинок, а життя завжди буде сповнене успіху. Нехай Господь вам посилає мир і тепло. Бажаємо вам міцного здоров'я, терпіння і витримки у вашій роботі. Нехай те добро, яке ви робите для людей, обов'язково повернеться до вас сторицею.