• Привітання з Днем кадровика своїми словами

    В кінці травня ми відзначаємо чудове свято – день кадровика. Це люди, від яких залежить наше працевлаштування. Дозвольте в цей чудовий день побажати вам величезного щастя, радості і здоров'я. Нехай у ваших серцях завжди палає вогник молодості. Хай щастя завжди заходить у ваш будинок, а життя завжди буде сповнене успіху. Нехай Господь вам посилає мир і тепло. Бажаємо вам міцного здоров'я, терпіння і витримки у вашій роботі. Нехай те добро, яке ви робите для людей, обов'язково повернеться до вас сторицею.

    Ти справжній вершитель доль! Від тебе залежить дуже велика кількість людей: разом з роботою ти даєш їм надію на щастя і перспективне майбутнє. Будь здорова, благополучна і щасливий! Нехай реалізуються всі твої плани і втіляться заповітні мрії! Будь впевнений у собі і завжди йди тільки вперед! Легкої і стрімкої кар'єри, визнання, доброго відношення! Що б не сталося в житті, завжди тримай високо голову! Не поступайся і не оступайся, підтримуючи добру репутацію і чесне ім'я! Бажаю прихильності начальства, великої зарплати, моментального вирішення всіх поточних проблем – як на роботі, так і вдома, в сім'ї. Ніколи не ошибайся в підборі кадрів, веди справи успішно і чесно. Удачі у всьому, щастя і здоров'я близьким!

    Все різноманіття трудових відносин – у вашому віданні! І навіть в погожий травневий день, ви працюй, не піднімаючи голови... Але травень, і в особливості День кадровика, пролетять як одна мить, прекрасна мить раннього літа! Тому, поспішіть впустити у відділ кадрів і в своє життя свіжі сили і прийміть разом з привітаннями найкращі побажання!