• Привітання з Днем хіміка своїми словами

    Дорогі наші хіміки! Сьогодні ви відзначаєте своє професійне свято. Ви знаєте, наскільки складна і важлива ваша професія. Ми бажаємо вам змішувати в життя тільки посмішку і радість, сміх і красу, любов і щастя. Нехай всі ваші дії і реакції будуть правильними, на дні душі ніколи не випаде осад, а всі проблеми зникнуть без сліду. Химичьте добро, успіх і побільше. Завжди кохайте і будьте коханими, адже це найбільша і найважливіша хімія в житті.

    Вашої професії просто немає рівних! Тільки хімік здатний створити щось досконале, практичне, прогресивне. Так нехай доля дарує Вам якомога більше світлих моментів, дає безліч шансів на удосконалення навколишнього! Ви робите рослини стійкими, господарство – процвітаючим, а життя – гідною. Благополуччя Вам, здоров'я, вдалих знахідок! З професійним святом, хімік!

    Хімік навроде чарівника: спокійно може змінити колір розчину, отримати гримучу суміш і взагалі, здатний дивувати, творити дива, що неодмінно викликає велику повагу. Нехай у Вашій хімічній практиці буде багато успіхів і відкриттів Бажаємо Вам великого родинного щастя, любові і благополуччя!