• Короткі привітання з днем народження сестрі

  Тебе, мою сестричку, вітаю. Бажаю бути веселою, щасливою і здоровою. Адже цей день – день твого народження. Не дарма ж і птахи співають веселіше.

  Улюблена моя сестра! Хочу привітати тебе з Днем народження і побажати тобі багато щасливих днів! Щоб ти завжди залишалася такою радісною, красивою і щасливою, як сьогодні! Здоров'я тобі і чистого кохання!

 • Привітання з днем народження двоюрідній сестрі

  Дорога моя сестричка! З Днем народження тебе! Я щаслива називати тебе своєю сестрою, тому що ти – справжній скарб! Скільки разів ти допомагала мені: в дитинстві з уроками, а коли ми стали старші – з хлопцями! Спасибі! Ти – сама чудова сестра на світі! Щастя тобі і любові!

  Вітаю з днем народження чудову і красиву дівчину — мою двоюрідну сестру! Нехай все буде добре. Бажаю тобі легкою і гладкою долі, щоб ти не збивав ноги об суворі реалії життя, щоб не було нездоланних труднощів і проблем. Завжди весело і дивись з надією в майбутнє.

  Дорога двоюрідна сестра, нехай майбутнє приготує для тебе все найкраще і найбільш захоплюючі сюрпризи ще попереду. З днем народження, мила! Будь така, яка ти є. Така ж оптимістична, бадьора, весела, світла і проста. Бажаю тобі краси для повного щастя і улюблених діток. Нехай в родині буде гармонія і взаєморозуміння!