• Привітання з днем народження свояка – найкращі побажання

  Ти вже не стороння для мене людина, тому сердечно вітаю тебе з днем народження! Бажаю завжди горіти, світитися і виділяти тепло для інших. Бажаю бути справжнім чоловіком, чудовим чоловіком і батьком.

  Вітаю з днем народження, мій дорогий свояк! Я радий, що ми поріднилися. Бажаю тобі великого щастя, удачі, любові, терпіння. Нехай твоя сім'я завжди радує тебе теплом і затишком. Бажаю в житті побільше романтики. Нехай твій дім тебе зустрічає ласкою, запахом свіжоспечених пирогів і солодкої здоби.

  Дорогому свояка – найкращі побажання у День народження! Хай тобі у всьому щастить, удач буде стільки, що ти просто зіб'єшся з рахунку, а править в твоєму житті добро і велике щастя. Від усієї душі – радості, розуміння, любові, здоров'я, благополуччя і достатку!

 • Привітання з днем народження свояка своїми словами

  З народженням на світ, милий і рідний свояк! Бажаю легкої руки і великого достатку, щоб ти отримав все, чого хоче душа. Мій дорогий свояк, я бажаю тобі найбільш теплих взаємин з батьками, відданих і вірних друзів, які люблять дітей і пристрасті у стосунках з дружиною.

  Нескінченно вітаю з урочистою датою дня народження мого свояка! Нехай ніколи її полум'я не згасає у ваших серцях. Бажаю тобі володіти всіма якостями справжнього чоловіка: бути сміливим, сильним, сміливим, цілеспрямованим, добрим, чесним, відданим, розумним і щедрим.

  З днем народження тебе, мій любий свояк! Бажаю тобі багато гучних і веселих гостей. Гарного дня народження! Бажаю тобі бути прикладом для своїх дітей, на роботі — самим цінним кадром, а вдома самим улюбленим чоловіком. Нехай тобі завжди щастить. Бажаю великої радості і щастя вище неба.