• Привітання з днем народження свояка – найкращі побажання

  Вітаю з днем народження, мій дорогий свояк! Я радий, що ми поріднилися. Бажаю тобі великого щастя, удачі, любові, терпіння. Нехай твоя сім'я завжди радує тебе теплом і затишком. Бажаю в житті побільше романтики. Нехай твій дім тебе зустрічає ласкою, запахом свіжоспечених пирогів і солодкої здоби.

  Вітаю від усієї душі свояка з іменинами! Ти дивний чоловік з золотими руками, добрим серцем, чуйним характером і приголомшливою удачею. Це ідеальні якості. Нехай ти завжди залишаєшся таким і з роками тільки більше розквітає від життєвого досвіду.

  Свояк, дорогий, в твій День народження дозволь сказати тобі добрі слова і побажати від душі великого щастя. Бажаю нескінченно радісною і заможного життя, чудових днів, удачі, любові, міцного здоров'я – словом, всього того, що неодмінно має бути в житті хорошої людини!

 • Привітання з днем народження свояка своїми словами

  З народженням на світ, милий і рідний свояк! Бажаю легкої руки і великого достатку, щоб ти отримав все, чого хоче душа. Мій дорогий свояк, я бажаю тобі найбільш теплих взаємин з батьками, відданих і вірних друзів, які люблять дітей і пристрасті у стосунках з дружиною.

  Бажаю самого незабутнього дня народження дорогому свояка! Бажаю завжди приємно проводити час в будь-якому місці. Нехай робота надихає і доставляє радість. нехай завжди буде ентузіазм і нові творчі ідеї, нехай буде більше підйомів по кар'єрних сходах і злетів, гарного прибутку, удачі, об'ємних доходів.