• Привітання з днем народження свояка – найкращі побажання

  Вітаю від усієї душі свояка з іменинами! Ти дивний чоловік з золотими руками, добрим серцем, чуйним характером і приголомшливою удачею. Це ідеальні якості. Нехай ти завжди залишаєшся таким і з роками тільки більше розквітає від життєвого досвіду.

  Вітаю з днем народження, мій дорогий свояк! Я радий, що ми поріднилися. Бажаю тобі великого щастя, удачі, любові, терпіння. Нехай твоя сім'я завжди радує тебе теплом і затишком. Бажаю в житті побільше романтики. Нехай твій дім тебе зустрічає ласкою, запахом свіжоспечених пирогів і солодкої здоби.

 • Привітання з днем народження свояка своїми словами

  Бажаю самого незабутнього дня народження дорогому свояка! Бажаю завжди приємно проводити час в будь-якому місці. Нехай робота надихає і доставляє радість. нехай завжди буде ентузіазм і нові творчі ідеї, нехай буде більше підйомів по кар'єрних сходах і злетів, гарного прибутку, удачі, об'ємних доходів.

  У самий радісний день у році вітаю свого свояка з днем народження! Бажаю тобі самій класній життя, веселою і дивовижною. Бажаю тобі любити свою красуню дружину і частіше збиратися компанією. Нехай наша дружба з тобою ніколи не припиняється. Відносини не псуються. Нехай сімейні узи міцніють.

  З днем народження тебе, мій любий свояк! Бажаю тобі багато гучних і веселих гостей. Гарного дня народження! Бажаю тобі бути прикладом для своїх дітей, на роботі — самим цінним кадром, а вдома самим улюбленим чоловіком. Нехай тобі завжди щастить. Бажаю великої радості і щастя вище неба.