• Привітання з днем народження свояка – найкращі побажання

  Ти вже не стороння для мене людина, тому сердечно вітаю тебе з днем народження! Бажаю завжди горіти, світитися і виділяти тепло для інших. Бажаю бути справжнім чоловіком, чудовим чоловіком і батьком.

  Вітаю від усієї душі свояка з іменинами! Ти дивний чоловік з золотими руками, добрим серцем, чуйним характером і приголомшливою удачею. Це ідеальні якості. Нехай ти завжди залишаєшся таким і з роками тільки більше розквітає від життєвого досвіду.

 • Привітання з днем народження свояка своїми словами

  Бажаю самого незабутнього дня народження дорогому свояка! Бажаю завжди приємно проводити час в будь-якому місці. Нехай робота надихає і доставляє радість. нехай завжди буде ентузіазм і нові творчі ідеї, нехай буде більше підйомів по кар'єрних сходах і злетів, гарного прибутку, удачі, об'ємних доходів.

  Нескінченно вітаю з урочистою датою дня народження мого свояка! Нехай ніколи її полум'я не згасає у ваших серцях. Бажаю тобі володіти всіма якостями справжнього чоловіка: бути сміливим, сильним, сміливим, цілеспрямованим, добрим, чесним, відданим, розумним і щедрим.

  Свояк, я вітаю тебе з прекрасним днем народження на світ! Я щиро вдячний долі за те, що ти став моїм другом. Вірніше тебе немає. Бажаю тобі самого головного в житті: здоров'я, якого не купиш, любові, яка не проходить і віри, яка допомагає жити.