• Привітання з днем народження свояка – найкращі побажання

  Мій свояк, вітаю тебе з іменинами! Бажаю бути ввічливим, терплячим, відповідальним і темпераментним, пристрасним чоловіком і турботливим чоловіком. Нехай твоя краса з роками все більше і більше розквітає. Нехай будуть плідними роки. Нехай стаєш ти все мудрішим і сильнішим.

  Дорогому свояка – найкращі побажання у День народження! Хай тобі у всьому щастить, удач буде стільки, що ти просто зіб'єшся з рахунку, а править в твоєму житті добро і велике щастя. Від усієї душі – радості, розуміння, любові, здоров'я, благополуччя і достатку!

 • Привітання з днем народження свояка своїми словами

  Нескінченно вітаю з урочистою датою дня народження мого свояка! Нехай ніколи її полум'я не згасає у ваших серцях. Бажаю тобі володіти всіма якостями справжнього чоловіка: бути сміливим, сильним, сміливим, цілеспрямованим, добрим, чесним, відданим, розумним і щедрим.

  З народженням на світ, милий і рідний свояк! Бажаю легкої руки і великого достатку, щоб ти отримав все, чого хоче душа. Мій дорогий свояк, я бажаю тобі найбільш теплих взаємин з батьками, відданих і вірних друзів, які люблять дітей і пристрасті у стосунках з дружиною.

  З днем народження тебе, мій любий свояк! Бажаю тобі багато гучних і веселих гостей. Гарного дня народження! Бажаю тобі бути прикладом для своїх дітей, на роботі — самим цінним кадром, а вдома самим улюбленим чоловіком. Нехай тобі завжди щастить. Бажаю великої радості і щастя вище неба.