Привітання з Днем анестезіолога

Анестезіологи – не просто лікарі, вони знімають біль, рятуючи ці, нерідко, самі життя пацієнтів! У ваше професійне свято, День анестезіолога, я гаряче, від щирого серця вітаю вас і бажаю вам довгих літ, любові і всеосяжного щастя!

У ваших руках життя людини, у ваших руках можливість полегшити його муки… Вітаю з Днем анестезіолога! Ваша робота дозволяє проводити операції і важке лікування без зайвих мук, спасибі вам! Дозвольте у цей день побажати вам довгих років, міцного здоров’я і світлого щастя!

Кажуть, що найбільше болить душа, але якщо вже сталося опинитися на столі у хірурга, в першу чергу думаєш про тлінному тілі! Тоді і приходить на допомогу лікарю, дає вдихнути в масці… і залишається тільки спати, а потім прокинутися і поспішати на поправку! Вітаю з Днем анестезіолога! Щастя і довгих, міцних років!

Вітаю з Днем анестезіолога! Вам під силу перемогти будь-яку біль та забезпечити пацієнту спокій, хоч в зубі від солодкого хоч під час операції! У це свято ви гідні і привітань і найвищих похвал! Так будьте щасливі і нехай здійсняться ваші мрії!

Сторінки: 1 2