• Привітання призовнику

    Прийшла пора довести, що ти справжній чоловік – повістка на руках, а значить вже пора служити. Рік ходити в кирзачах, навчитися стріляти, і зважитися змінити своє життя цілком і повністю. Служба в армії – доля кожного поважає себе чоловіка, і нема чого соромитися. Вітаю тебе з Днем призовника, бажаю провести цей рік не даремно і стати справжнім захисником нашої батьківщини!

    В армії досить складно як фізично, так і морально. Саме тому тобі, коханий, зараз потрібна моя підтримка. А що хлопцеві, що йде в армію, хочеться почути від своєї коханої дівчини? Його втішить одна-єдина фраза, почувши яку, зі спокійною душею можна вирушати в армію: «Я дочекаюся тебе, коханий!».

    Прийміть мої вітання з Днем призовника — професійним святом співробітників військкоматів. Батьківщина Вам доручила дуже відповідальна ділянка – роботу з призовниками, організацію набору хлопців в армію. Ви успішно справляєтеся зі своїми обов'язками і чесно виконуєте свій обов'язок. Бажаю Вам успіхів у службі, міцного здоров'я та сімейного благополуччя.