• Привітання з Днем підприємця своїми словами

    Бути підприємцем у наш нелегкий час – справжній подвиг, подвиг, який ви робите щодня. Бажаю вам, в День підприємця, дружніх відносин з податковою, взаємної любові з клієнтами, високих доходів і великого процвітання! Нехай ваша справа росте і розвивається, досягаючи таких висот, про які ви навіть не мріяли! Зі святом!

    Дорогі підприємці, працівники великого і малого бізнесу! Вітаємо з професійним святом! Недарма ваш день святкується навесні – це символ того, що бізнес, як і природа, має стрімко розширюватися, розвиватися і як можна швидше давати плоди. Так бажаємо вам стрімких злетів, вигідних угод і прибуткових планів!

    Дорогі наші роботодавці, підприємливість у вас в крові. Ви справжні трудоголіки, щоб ваш бізнес процвітав, ви працює не покладаючи сил. Сьогодні відпочиньте від всіх справ, і відзначте своє професійне свято – день підприємця. Від усієї душі бажаємо вам міцного здоров'я, великої сили волі, терпіння і величезних успіхів у всіх ваших починаннях. Нехай ваш дохід росте, як на дріжджах, нехай удача ходить за вами тінь, нехай життя ваше буде гладкою, як скельце.