Привітання з Днем тестувальника

Ти з жадібністю вивчаєш нове творіння програмістів, не дозволяєш собі халтурити і жваво випереджаєш колег, виявляючи помилки про яких і не підозрювали розробники! Зі святом, розумниця-тестувальник! Живи щасливо і працюй з блискучим відзнакою!

Якщо одного разу, запускаючи що-небудь на компі, ми зустрінемо баг, то не станемо бурчати, адже і так усім відомо, що ви працюєте не покладаючи рук і не шкодуючи очей! З Днем тестувальника, трудівник цифрового фронту! Нехай буде влучним твоє чуття на помилки!

Тестувальник! У своє професійне свято закрий всі додатки і відступи від комп’ютера! Знай, в нашому привітанні немає помилок, ми просто і ясно бажаємо тобі всього найкращого! Любові, радості, гарного настрою і всіляких приємних дрібниць!

Щоб користувачі були задоволені і не бурчали, є на світі професія тестувальника, який цілісінький день копається в програмах та їх коди… і цілком цим задоволений! Вітаю з Днем тестувальника! Гарного тобі настрою, кмітливості і удачі!

Все перевірити, врахувати помилки… і знову перевірити… Так, нелегке життя тестувальника! Але ти задоволений своєю роботою, і це найголовніше! З святом тебе, з Днем тестувальника! Тримай мишку міцніше, будь уважніше і головне – завжди усміхайся!