• Побажати гарної дороги у прозі

  Нехай щаслива зірка освітлює твій шлях.

  Бажаю щасливої ​​дороги, доброї дороги, веселого настрою. Нехай ангел-охоронець супроводжує тебе і оберігає від будь-якого лиха, нехай поїздка виключить всі невдачі і перетвориться в захоплюючій подорож з кінцевою станцією «успіх».

  Нехай сімейне благополуччя утримує тебе від нерозсудливості на дорогах.

 • Коротко побажати гарної дороги своїми словами, у прозі

  Нехай в дорозі тебе ніщо не злякає.

  Щасливої ​​дороги, гарного настрою, бадьорого самопочуття, добрій компанії, благополучної дороги, веселого маршруту. Нехай це подорож принесе масу задоволень і позитивних емоцій.

  Друже, хочу тобі побажати ні цвяха ні жезла в дорозі. Нехай твій шлях буде легким і пройде швидко. Ще хочу побажати тобі поменше поломок, ніяких пригод, а тільки приємних подій.

 • Побажати гарної дороги до сліз, у прозі

  Нехай твій шлях буде щасливим і вдалим! Нехай дорога буде сповнена яскравих відкриттів і барвистих моментів! Знай, всі твої мрії обов'язково збудуться, головне - ніколи не зупиняйся і рухайся тільки вперед!

  Нехай дорога буде доброю, нехай душа наповниться натхненням, нехай серце відчуває відраду, хай пейзажі радують твої очі. Бажаю щасливої ​​дороги і подорожі з повним комфортом, бажаю повної відсутності тривоги і великої удачі по курсу твого прямування.

  Бажаю нічого не забути і дістатися до місця призначення без пригод, а з багажем приємних вражень!

 • Оригінально побажати гарної дороги у прозі, своїми словами

  Чи не втомлюйся за кермом!

  Що зазвичай бажають в політ? Банальні речі. Хоч вони і важливі, потрібно додати нотку гумору. Тому нехай твій літак буде настільки крутий, що тобі не захочеться його покидати. Нехай на його борту чекають неймовірні знайомства.І незважаючи на погоду твій настрій буде позитивним і веселим.

  Нехай поїздка пройде без втрат, тривог і печалі.

 • Побажати гарної дороги

  Якнайшвидшого повернення!

  Бажаю щасливої ​​дороги. Нехай дорога буде легкою і цікавою, такою, що запам'ятовується і безтурботної. Гарного настрою, відмінних попутників, веселих історій і чарівних бесід. Насолоджуйся подорожжю і вбирай позитивні емоції!

  Нехай ангели віниками розчистять тобі дорогу!

 • Побажати гарної дороги до сліз

  Нехай дорога буде - рівною, а місце для відпочинку - сухим!

  В добру путь і щасливого тобі дороги! Нехай він буде самим яскравим і незабутнім часом, наповненим новими епізодами і приємними емоціями. Нехай твій шлях буде легким, без будь-яких перешкод і непередбачених неприємностей. Бажаю тобі удачі під рукою і вірного зберігача на небі.

  Бажаю отримати нові цікаві враження.

 • Побажати гарної дороги українською мовою

  Нехай всі шляхи здадуться перед твоїм завзяттям.

  Щасливої ​​дороги! Щасливої ​​дороги! Нехай дорога буде легкою і чистою. І ви доберетеся до місця призначення дуже швидко і легко. Тихій дороги, веселій компанії.

  Бажаю нічого не забути і дістатися до місця призначення без пригод, а з багажем приємних вражень!

 • Щиро побажати гарної дороги

  Виходячи з дому, не забудь обов'язково захопити з собою трішечки тепла, любові і радості. Нехай вони збережуть тебе в дорозі, допоможуть благополучно дістатися до наміченої мети і зроблять твою дорогу більш щасливою, ненудної і приємною. Нехай твоє серце, завжди гріють думки про те, що тебе завжди чекають назад. Щасливої ​​дороги!

  Щоб тобі дісталося те, чого нам не вистачає!

  Бажаю щасливої ​​дороги, відмінного настрою в дорозі, супутнього благополуччя, яскравого сонця, доброти оточуючих, щасливих очікувань і передчуття успіху. Нехай дорога буде легкою, нехай ця поїздка залишить тільки теплі спогади і захват в твоєму серці.