• Побажати гарної дороги у прозі

  Нехай повороти в шляху будуть тільки - на краще.

  Нехай твій шлях буде вдалим і щасливим! Так важливо насолоджуватися кожною хвилиною цієї чудової поїздки! Бажаю рівних доріг, відмінною погоди і прекрасного настрою! Нехай Господь оберігає тебе!

  Спокою тобі за кермом!

 • Красиво побажати гарної дороги українською мовою, у прозі

  Моя подружка! Ось ти і летиш. Хочу тобі побажати тобі спокійного і рівного польоту. Нехай літак летить як птах в хмарах - безтурботно і легко. Поменше тобі стресу і переживань. Думай лише про хороше, і воно обов'язково прийде. Нехай цей політ принесе лише приємні спогади!

  Виходячи з дому, не забудь обов'язково захопити з собою трішечки тепла, любові і радості. Нехай вони збережуть тебе в дорозі, допоможуть благополучно дістатися до наміченої мети і зроблять твою дорогу більш щасливою, ненудної і приємною. Нехай твоє серце, завжди гріють думки про те, що тебе завжди чекають назад. Щасливої ​​дороги!

  Нехай ніщо не засмутить тебе в дорозі.

 • Побажати гарної дороги своїми словами

  Дорога довгою скатертиною стелиться. Без кінця повороти, підйоми і гірки. Бажаю тобі якомога менше зустрічати їх на своєму шляху! Нехай рівною, гладкою і спокійною буде твоя дорога. Улюблений, бережи себе!

  Бажаю тобі неодмінного везіння і щоб шлях був гладким, але не слизькою!

  Довіз себе не тільки живим, але й - здоровим!

 • Побажати гарної дороги до сліз, у прозі

  Нехай благополучний результат твоєї поїздки не залежить від випадковостей.

  Щоб по шляху тобі зустрічалися тільки перспективи!

  Бажаю колючок під п'яту точку, щоб ти не задрімав за кермом! Бадьорості тобі в усі місця, щоб швидше доїхав!

 • Оригінально побажати гарної дороги у прозі, своїми словами

  Щоб тобі не випаде шанс поламати в дорозі життя (собі, своїм близьким, своїм друзям, попутників).

  Нехай поїздка пройде без втрат, тривог і печалі.

  Кохана! Ти, напевно, вже в літаку. Я тебе дуже сильно люблю і тому бажаю тобі долетіти легко і без зайвих хвилювань. Помрій в польоті про прекрасне і бажаному. Нехай цей час буде для тебе чимось хорошим і казковим. Відпочинь, розслабся, полюбуйся з висоти пташиного польоту хмарами. Я буду кожну хвилину думати про тебе і бажати тобі тільки добра!

 • Побажати гарної дороги

  Бажаю тобі комфортного місця в дорозі і щоб поїздка видалася вдалою!

  Доброго і щасливої ​​дороги. Бажаю, щоб все обійшлося без труднощів і інцидентів, щоб весь час тебе в дорозі супроводжував чудовий настрій і бадьоре самопочуття. Удачі, внутрішнього спокою і неодмінного благополуччя в дорозі.

 • Побажати гарної дороги до сліз

  Хочу побажати щасливої ​​дороги! Нехай далеку дорогу стелиться скатертиною, дорога буде легкою і безпечною, поруч будуть добрі цікаві попутники. Бажаю швидко і добре дістатися до пункту призначення і приємно провести час!

  Нехай завжди тобі горить «зелений»!

 • Щиро побажати гарної дороги

  Чоловіки не потрібні слова підтримки, адже вони сильні від природи. Але я хочу побажати тобі безтурботного і приємного польоту. Хочу щобти долетів без клопоту і без настирливих сусідів. Нехай час в небі ніщо не затьмарює: ні погана погода, ні настрій.

  Бажаю тобі швидко і з вітерцем домчати до мети заповітної! Щоб дорога дарувала красиві пейзажі, а погода не зіпсувала враження від поїздки!