• Побажати гарної дороги у прозі

  Бажаю легкого і доброго шляху, попутного вітру, рівних доріг! Нехай жодна неприємностей не стане на заваді, все буде рівно і гладко! Головне пам'ятати: все, що не робиться - все на краще!

  Оговтується в шлях з легким серцем, а я, думаючи про нас, буду з нетерпінням чекати твого повернення!

  Земля кругла і скільки б людина не йшов, він обов'язково повернеться. Не варто сумувати, проводжаючи, потрібно радіти, що скоро ми неодмінно зустрінемося. Я бажаю тобі доброго шляху, попутного вітру, безхмарного неба, рівною дороги і якнайшвидшого повернення. Я тебе чекаю.

 • Красиво побажати гарної дороги українською мовою, у прозі

  Нехай благополучний результат твоєї поїздки не залежить від випадковостей.

  Бажаю легкого і доброго шляху, попутного вітру, рівних доріг! Нехай жодна неприємностей не стане на заваді, все буде рівно і гладко! Головне пам'ятати: все, що не робиться - все на краще!

  Залиш свою тривогу мені, а сам вирушай у дорогу-доріжку під улюблені мелодії і з попутним вітром!

 • Побажати гарної дороги до сліз, у прозі

  Нехай удача їде з тобою на сусідньому сидінні, а ясне сонечко вказує шлях!

  Бажаю тобі в дорозі не втратити багаж, голову і самовладання, а якщо раптом втратиш шкарпетки, то їх ще можна купити)

  Щоб можливі перепони на твоєму шляху самі впали, ніч в дорозі була місячною, день сонячним, а настрій оптимістичним!

 • Побажати гарної дороги

  Гумових тобі стовпів і сліпих «даішників»!

  Мій дорогий! Сьогодні ти вирушаєш в політ. Нехай небо буде безхмарним і прихильним до тебе. Вітер буде попутний, а сонце освітлює твій шлях. Тут, на землі, я буду тримати за тебе кулачки і просити для тебе захисту в ангелів. Залиш свої тривоги зі мною, а з собою візьми мої побажання щасливого польоту і любов!

  Нехай будь-яка дорога приведе туди, куди тобі треба.

 • Побажати гарної дороги до сліз

  Чоловіки не потрібні слова підтримки, адже вони сильні від природи. Але я хочу побажати тобі безтурботного і приємного польоту. Хочу щобти долетів без клопоту і без настирливих сусідів. Нехай час в небі ніщо не затьмарює: ні погана погода, ні настрій.

  В цей час відправлення в дорогу бажаємо Вам від душі легкої дороги без перешкоди, якнайшвидшого благополучного прибуття до місця призначення, приємних вражень від подорожі.

  Нехай ніхто і ніщо не затьмарить твого шляху.

 • Побажати гарної дороги українською мовою

  Нехай ангели віниками розчистять тобі дорогу!

  Кохана! Ти, напевно, вже в літаку. Я тебе дуже сильно люблю і тому бажаю тобі долетіти легко і без зайвих хвилювань. Помрій в польоті про прекрасне і бажаному. Нехай цей час буде для тебе чимось хорошим і казковим. Відпочинь, розслабся, полюбуйся з висоти пташиного польоту хмарами. Я буду кожну хвилину думати про тебе і бажати тобі тільки добра!

  Швидких тобі зборів, легкого багажу, рівною дороги і якнайшвидшого повернення назад!

 • Щиро побажати гарної дороги

  Якнайшвидшого повернення!

  Поменше тобі крутих поворотів.

  Ось і настав твій політ. Що ж у тебе в чемодані? Сподіваюся там лежить удача, везіння і спокій. Якщо ж ні, то сподіваюся це знаходиться у тебе в серці! Без цих трьох складових ніяк не можна підніматися на борт літака. Удача принесе відмінну погоду. Завдяки везінню стюардеси будуть неймовірно привабливі і милі, а спокій буде відповідати за переліт в цілому. Тому не забудь про цих три важливих складових! Доброго польоту!