• Красиво побажати доброго дня своїми словами, у прозі

  Дорогий, шлю тобі в смс тонну гарного настрою і стільки ж везіння на весь день!

  Нехай відмінна погода, усмішки друзів, схвалення начальства, хороші новини, приємні компліменти, хвилюючі моменти, цікаві події, очікування дива наповнять твій сьогоднішній день і неодмінно порадують тебе, даруючи чудове і грайливий настрій!

  Нехай твій день сьогодні буде успішним, а робота не нагальної!

 • Побажати доброго дня у прозі

  Я просто люблю тебе і обожнюю твою посмішку! Посміхайся завжди! Гарного дня тобі, кохана!

  Ранок - показник того, як ти проведеш весь наступний день. Так ось. З самого раннього ранку сьогодні я бажаю, щоб ти на все натикався. Та ні! Чи не на кота, сплячого на порозі і не на іграшки, розкидані дітьми по квартирі, і не на ліхтарні стовпи ... Я бажаю тобі натикатися лише на удачу, гарний настрій, позитивно налаштованих людей і на добру похвалу твого начальника. Чудового тобі ранку і прекрасного дня!

  Ти найближча і найрідніша мені людина. Люблю тебе і хочу побажати тобі доброго дня! Нехай балує тебе сьогодні доля приємними сюрпризами, нехай пестить тебе сонечко своїми промінчиками і зігріває від холоднечі. А ще нехай гріє тебе моя любов і любов рідних твоїх і близьких. Побільше радості тобі, і нехай не затьмарить твоє обличчя смуток! Пам'ятай, що відверта посмішка завжди прикрашає людину! Посміхайся людям!

 • Побажати доброго дня

  Найкращому чоловікові бажаю відмінного дня, повного посмішок і гарного настрою!

  Нехай удача та везіння постійно будуть прихильні до тебе, допомагають з вирішенням проблемних питань, підштовхують в потрібний момент і зупиняють в небезпечних ситуаціях, завжди захищають в конфліктних питаннях.

  Бажаю тобі вдалого дня, море позитиву і хороших новин. Чмоки тебе!

 • Щиро побажати доброго дня українською мовою, у прозі

  Ти стоїш того, щоб кожен твій день був хорошим! Почни вже з цього моменту, з цього самого дня, який принесе радість і розуміння того, в чому сенс щастя.

  Кохана, весна чекає твого пробудження! Не вся краса ще в зборі:) Сьогодні хороший день, але з твоїм присутністю, він буде ще краще! Доброго ранку!

  Гей, малюк, давай вставай, утро доброе зустрічай. Поцілунок гарячий шлю, тому що, я тебе люблю!

 • Побажати доброго дня своїми словами

  Бажаю доброго ранку коханому моєму чоловічкові. Нехай воно почнеться бадьоро і весело, нехай сонце за вікном подарує натхнення і посмішку, нехай смачний сніданок подарує масу сил енергії для проведення успішного і насиченого дня. Бажаю, щоб удача і везіння були сьогодні весь час з тобою. Цілу.Життя наповнена сюрпризами, не завжди приємними, але, я хочу, щоб твій день сьогодні склався тільки з кращих моментів. Знай, моя любов завжди з тобою, і поки я люблю тебе, всі твої дні, включаючи цей, вона буде берегти тебе. А оскільки, моя любов нескінченна, то кожен твій день приречений на щастя.

  Нехай все, що є сьогодні в твоїх планах, обов'язково здійсниться! Нехай везіння сьогодні так і ходить за тобою!

  Бажаю весь день посмішкиоточуючим дарувати і ні в якому разі не хандрити!

 • Побажати доброго дня українською мовою

  Дні бувають дивовижними і вражаючими неординарними подіями, просто звичайними і не несуть нічого несподіваного ... Але сьогоднішній день нехай стане особливим! Бажаю, щоб все у тебе виходило краще бажаного, новини були б прекрасними, досягнення - помітними і яскравими! А наша любов нехай розгорається з новою силою і допомагає у всіх справах!

  Бажаю моєму улюбленому чоловікові, щоб всі справи сьогодні йшли, як по маслу!

  Бажаю гарного дня, який вам подарує радість і щастя, спільний успіх і велику удачу. Нехай сьогодні все у вас вийде, нехай цей день перетворить в реальність ваші мрії і подарує вашій парі справжнє свято чудового настрою.

 • Побажати доброго дня до сліз

  Нехай твій день пройде сьогодні «на ура!», А ввечері тебе вдома чекаю я і наша дітвора!

  Бажаю тобі сьогодні блискуче пройти співбесіду у примхливої ​​фортуни, здати успішно іспити успіху і радості, не «завалити" залік у почуття гумору. Нехай всі ці суворі екзаменатори без коливань поставлять тобі лише відмінні оцінки. Гарного дня, коханий!

  Нехай хороший, добрий, веселий день чекає тебе сьогодні, нехай наповнить він твої думки оптимізмом, почуття - натхненням, а справи - упевненістю і успіхом, нехай бадьорий настрій, відмінне самопочуття і сяюча посмішка допоможуть вирішити тобі всі поставлені завдання!

 • Коротко побажати доброго дня до сліз, у прозі

  Нехай твій сьогоднішній день пролетить на одному легкому подиху!

  Тому, хто завжди в моєму серці і думках, бажаю вдалого дня!

  Бажаю тобі сьогодні тільки приємних сюрпризів, успішного вирішення всіх справ і приємного спілкування!

 • Оригінально побажати доброго дня у прозі, своїми словами

  Нехай сьогодні все буде так, як заплановано, без перешкод, тривог і змін на гірше. Гарного дня тобі і такого ж настрою!

  Нехай твої сьогоднішній день відвідає удача, яка не буде залежати ні від погоди, ні від настрою начальника!

  Вам термінова телеграма: «Бажаю чудового дня і щоб на твоєму шляху сьогодні не потрапила жодна яма!»