• Красиво побажати доброго вечора до сліз

  Улюблений, хочу побажати тобі доброго вечора і чудового відпочинку. Нехай вся суєта активного дня повільно піде, поступаючись місцем розслабленої млості і спокою. Відпочивай, насолоджуйся єднанням з собою і пам'ятай, що я тебе люблю!

  Бажаю самого чудесного вечора, наповненого ароматом ніжності, відчуттями щастя і свободи, нотами натхнення і веселощів. Нехай ніщо не зіпсує настрою, нехай ніхто не зможе порушити вашої вечірньої ідилії.

  Ну, і нехай, що настав вечір, а я бажаю тобі надзвичайного запалу і гучного сміху!

 • Побажати доброго вечора своїми словами

  Нехай вечір буде насичений райдужними фарбами, а вітер розвіє своїм подихом твою втому!

  Нехай твоя посмішка буде сяяти крізь пелену наближає вечора!

  Бажаю добра і широкої посмішки осяяння для цього вечора!

 • Побажати доброго вечора

  Нехай твій вечір сьогодні буде незмірно в кількості любові і піднесених емоцій!

  Любов моя! Бажаю тобі провести чудовий, незабутній вечір, отримати приголомшливі емоції і налаштуватися на хвилю безтурботної радості. Відпочинь із задоволенням, нехай це приємне час піде тобі на користь, надихнувши на нові звершення і божевільні ідеї!

  Кохана, нехай цей вечір подарує тобі жадане почуття свята з п'янким присмаком напівсолодкого Бордо, ароматом екзотичних фруктів і звуками пристрасного аргентинського танго. І нехай в ковзних променях заходу здійсниться твоя мрія, легкокрилим птахом кличе за собою в зоряну ніч.

 • Щиро побажати доброго вечора українською мовою

  Доброго вечора! Бажаю розтягнути і як слід насолодитися приємними миттєвостями відпочинку, після важкого робочого дня! Нехай цей вечір буде повнитися трепетом, пристрастю і ніжністю, а не лежанням на дивані!

  Нехай цей вечір опуститься на твої плечі теплим пледом і зігріє, поки мене немає поруч!

  Добрий вечір, а якщо не так, посміхніться - і стане ясно. Я прийшов розповісти перед сном Вам чарівну казку. Ми придумаємо разом сюжет, де добро переможе все ж зло. У нашому царстві немає страху, тут можна гуляти без побоювання.

 • Побажати доброго вечора до сліз, у прозі

  Після напруженого трудового дня нехай занурить тебе цей листок календаря в завершальні години повноцінного відпочинку!

  Нехай погана погода жодним чином не позначиться на твоєму настрої сьогодні ввечері і все задумане обов'язково здійсниться!

  Нехай цей вечір наповниться спільними мріями та бажаннями, безмежною фантазією і пристрастю душі. Бажаю теплих і ніжних обіймів, ніжних слів, одкровення і невтомного насолоди один одним.

 • Коротко побажати доброго вечора у прозі, своїми словами

  Насолоджуйся прекрасним ввечері сповна в оточенні близьких людей, а я буду гріти в душі спогади про тебе!

  У цей чудовий вечір бажаю здійснення мрії - нікуди не йти і просто відпочити!

  Бажаю вам дивного і незвичайного вечірка, в якому буде і пристрасть, і вибуховий веселощі, і вогник сердець, що б'ються в унісон, і навіть трішечки тиші і спокою в обіймах коханої людини.

 • Побажати доброго вечора своїми словами, у прозі

  Прийшов час розслабитися, щоб отримати гармонію душі і тіла!

  Дорогі мої, щиро бажаю вам приємного вечора, наповненого затишком, ніжними обіймами, душевними розмовами, щирою радістю, теплими словами, відмінним настроєм і відчуттям неземного щастя.

  Після напруженого трудового дня нехай занурить тебе цей листок календаря в завершальні години повноцінного відпочинку!

 • Побажати доброго вечора у прозі

  Бажаю вам доброго вечора, бажаю насолодитися приємними хвилинами трепету почуттів і ніжності, бажаю побувати в країні дивовижних відчуттів і яскравих емоцій, бажаю розкрити двері до чудес, бажаю назавжди поселити в свої серця любов.

  Бажаю, щоб цей вечір наповнився тобі ніжністю, ласкою і турботою оточуючих!

  Дорогий і улюблений мій чоловік хочу побажати тобі приємного вечора, проведи його так як бажає твоя душа, розслабся і отримуй задоволення.

 • Оригінально побажати доброго вечора українською мовою, у прозі

  Нехай погана погода жодним чином не позначиться на твоєму настрої сьогодні ввечері і все задумане обов'язково здійсниться!

  Бажаю тобі, моя радість, чудового, затишного, доброго вечора. І нехай тіло втомлено, але очі все одно горять і жадають пригод. Знайди собі спокійне заняття і перепочинь хоча б сьогодні.

  Бажаю: світлих думок, приємних речей і романтичних свічок!