• Зробити комплімент жінці до сліз

  У тебе такі красиві очі, що боюся потонути в їх красі.

  Що я можу сказати, якщо всі почуття неможливо вмістити в словах, але я спробую. Ти - фантастична жінка, чуйна, ніжна, добра, мила, весела, красива, задумлива, мрійлива, яскрава, цікава, щира, чарівна, промениста, прекрасна. твоя посмішка, ніби малиновий бісквіт, твої очі, як яскраві топази, твій лик - сяйво ласкавого сонця і свіжий вітер натхнення.

  Доля подарувала мені найпрекраснішу дівчину - тебе, моя кохана! Тільки з тобою я відчуваю себе найщасливішою і закоханим! Ти для мене світло, радість, позитив, я завжди хочу бути з тобою!

 • Зробити комплімент жінці

  Твій ніжний і трохи хитрий погляд змусив серце бушувати, а руки - тремтіти.

  Ти класна співрозмовниця. Коли спілкуюся з тобою, навіть не помічаю, як пролітає час.

  Я захоплююся тобою, ти дуже талановита і артистична.

 • Щиро зробити комплімент жінці у прозі

  Тільки одна ти мені потрібна в цьому світі, і я хотів би зробити тебе найщасливішою!

  Твої маленькі ніжки втілення ідеальних форм!

  Ти чудова і чарівна, як розпускається від сонця бутон, який з кожною хвилиною стає все прекрасніше, яскравіше і чудеснее!

 • Оригінально зробити комплімент жінці своїми словами, у прозі

  Кохана, я закохуюся в тебе кожен раз все сильніше і сильніше. Ти наповнюєш теплом і затишком моє життя. Ти потрібна мені, як повітря, моя любов завжди ходить за тобою, як тінь. Мила, ти знайшла ключик до мого серця, ти подарувала мені щастя. Я хочу все життя бути з тобою поряд, виконувати всі твої бажання, просто любити тебе, моя радість. Ти гідна всіх компліментів і захоплень. Нехай тобі у всьому щастить, хай удача ніколи не покидає тебе, а моя любов буде надійним оберегом для тебе.

  Я ніколи невідчував подібно. Тільки поруч з тобою, незрівнянна!

  Від твоєї краси захоплює дух!

 • Зробити комплімент жінці до сліз, у прозі

  Навіть мухи до тебе клеяться!

  Ти - чудо з чудес, добра казка, чудова картина, весела пісня, в тебе маса талантів, з тобою хочеться танцювати і насолоджуватися кожною миттю життя, ти - незвичайна людина.

  Карколомна, дивовижна, незвичайна, промениста, чарівна, елегантна, витончена, граціозна, сяюча, витончена, талановита, різнобічна, утворена, розумна, кмітлива, благородна, неповторна. Ти просто дивовижна жінка: то палаєш, як яскравий вогник, то розчиняється в собі весь світ, як крапля води.

 • Зробити комплімент жінці українською мовою

  Я не намагаюся привернути Вашу увагу, але дозвольте сказати: Ви дивовижна юна особа, яка може дати іншим всім жінкам приклад.

  У тебе неможливо не закохатися. Я намагався з усіх сил, але нічого не вийшло.

  Твоя краса змушує відчувати мене п'яним.

 • Зробити комплімент жінці у прозі, своїми словами

  Я ніколи раніше не зустрічав такої, як ти!

  Ти виглядаєш гарніше, ніж картинка.

  Знаєш в чому твоя особливість? Навіть стаючи, старше ти не втрачаєш своєї краси. Вона стає особливою, жіночною. (Рекомендуємо дізнатися, що чоловіки думають про справжню жіночності).

 • Зробити комплімент жінці українською мовою, у прозі

  Перед красою твого обличчя тьмяніють навіть риси прекрасної Клеопатри. Ти як свіжу квітку, створений природою в момент, коли вона була в найкращому настрої. У тебе немає недоліків, ти - приклад ідеальної жінки, в якої дивним чином поєдналися краса і доброта - самий рідкісний коктейль.

  Я розгублений і не знаю, як зробити комплімент дівчині, коли на мові навіть немає відповідних слів, щоб описати всі твої якості. Для мене ти без вади.

  Ти вище всіх похвал!

 • Коротко зробити комплімент жінці

  Твій образ можна порівняти з чарівним квіткою лотоса, ти так само прекрасна, красива і ніжна.

  Насилу можу відірвати очі від твоєї фігури. Повір, для мене вона ідеальна.

  Ти - втілення мрії!