• Зробити комплімент хлопцю у прозі

  В твоїх обіймах я забуваю про все на світі.

  Ти просто приголомшливий кулінар! Я ніколи не пробувала нічого подібного!

  Підемо щось покажу! Ось, дивись - дзеркало, а в ньому ти. Такий гарний. Люблю тебе.

 • Зробити комплімент хлопцю у прозі, своїми словами

  Як же мені пощастило зв'язатися саме з тобою!

  Я хочу, щоб наші діти були схожі на тебе. Ти будеш кращим батьком.

  Я найщасливіша дівчина на землі, тому, що поруч зі мною ти, мій улюблений, і найкращий хлопець на землі. Я не боюся тебе згладити, тому що тільки такими повинні бути улюблені. І була вся земля була б набагато більше тепла і добра, якби були всі такими, як ти. Я пишаюся і захоплююся тобою, мій улюблений. Нехай тобі неодмінно везе у всьому, нехай удача посміхається тільки тобі. Всіх благ тобі, рідний, величезного щастя, мирного неба і всього самого найкращого. Нехай доля буде прихильною до тебе.

 • Красиво зробити комплімент хлопцю до сліз, у прозі

  Мені подобається, що у тебе немає ні краплі облуди, ти не намагаєшся виставляти себе за ту людину, яким не є. (Рекомендуємо прочитати статтю про якості справжнього чоловіка, які хочуть бачити жінки.)

  Коли ти дивишся на мене так - я відчуваю, як усередині все розквітає. Я починаю відчувати себе справжньою жінкою поруч з тобою.

  Я люблю тебе так сильно, що якщо ти підеш, в мить припинитися дихання в грудях.

 • Коротко зробити комплімент хлопцю своїми словами, у прозі

  Нарешті цей день прикрашений твоїм поверненням з роботи!

  Твоє мужність мати власні переконання і відстоювати їх, просто гідна захоплення. Відразу видно перед тобою людина слова.

  Ти став для мене одурманюючих ароматом весняного ранку. Ти став для мене поривом гарячого літнього вітру. Ти став для мене заспокійливим шелестінням осіннього листя. Ти став для мене сенсом життя!

 • Зробити комплімент хлопцю українською мовою

  Часу проведеного з тобою мені постійно мало, тому що, скільки б не знаходилися разом, мені здається, що пройшла всього одна хвилина. Спасибі тобі величезне за те, що навіть серед сірих буднів, дощової погоди і зимової холоднечі ти даруєш мені відчуття квітучої і дуже теплу весну, яка прокидається в моїй душі. Тільки твої руки можуть обіймати так ніжно і міцно одночасно, тільки в твоїх руках мені хочеться перебувати цілодобово, спасибі тобі за це, улюблений

  Мені неймовірно пощастило в стосунках з тобою. Твоя цілеспрямованість - відмінний приклад для мене досягати успіху.

  Як без такої приємності, як ти, обійтися цілий день?

 • Щиро зробити комплімент хлопцю своїми словами

  Твоя посмішка така приваблива, що не дає мені заснути.

  У тебе відмінний смак!

  Якою б сильною була жінка, вона чекає чоловіка сильніше себе ... І не для того, щоб він обмежував їй свободу, а для того, щоб він дав їй право бути слабкою (Анджеліна Джолі)

 • Зробити комплімент хлопцю українською мовою, у прозі

  У тебе завжди виходить по-справжньому вислухати і зрозуміти суть справи. З тобою не важко поділитися всім, що на серці.

  Ти такий романтичний, ти завжди мені даруєш тільки позитивні емоції.

  Навіть якщо це проти всіх правил, які я знаю, але нічого не можу вдіяти з собою. Побачивши тебе, з кожним разом все більше і більше закохуюся.

 • Зробити комплімент хлопцю

  Любов врятує весь світ. Адже це саме добре, найтепліше і вічне почуття. Як добре, що ти поруч зі мною, мій улюблений. Я навіть і не підозрювала, як може змінитися світ, коли ти закохана. Я люблю тебе, мій бажаний, і готова повторити про це тисячу разів поспіль. Ти - мій ідеал, моя мрія, мій принц з казки, бо зустріч з тобою зробила моє життя казкової. Дай Бог тобі удачі, радості і благополуччя. Я впевнена, що наше щастя буде нескінченним, тому що наша любов найсильніша.

  Пишу тобі з таким букетом почуттів, що звичайними словами їх просто не передати!

  Сиділа вдома (на роботі), і подумала про тебе. І ось пишу це смс. Ти просто чудо. Ти робишдля мене так багато. Спасибі тобі, я дуже рада, що в моєму житті є така людина !.

 • Зробити комплімент хлопцю до сліз

  Від твого м'язистого вигляду можна збожеволіти!

  Так, це та сама любов з першого погляду ... взаємна, велика, що зводить з розуму, справжня, глибока, як морське дно ... вона з'явилася в моєму житті як веселка після довгого проливного дощу ... Яскрава, красива, що приносить здивування і безмірну радість.

  Наша любов скувала нас золотим ланцюгом, зв'язавши разом наші серця і життя. Якщо хтось, не дай бог, розірве ці ланцюги, то моє серце розлетиться на друзки як прозорий фарфор або розтане в вогні як м'яке золото.

 • Оригінально зробити комплімент хлопцю

  Ти моє щастя. Ти - мій межа мрій.

  Ти моя доля. Немає нічого кращого, ніж думати про тебе, згадувати тебе. Мені подобається твоя посмішка, твої яскраві, великі очі - вони краще за всіх. Твої обійми досконалі - вони зігрівають і заспокоюють в скрутну хвилину.

  Нічого собі! Ти не брехав, коли говорив, що ходиш в тренажерний зал.