• Зробити комплімент хлопцю у прозі

  Ваші переконливі і бездоганні докази справляють велике враження! Ви керівник від Бога!

  Прийми моє повідомлення, кожну букву в ньому я поцілувала і передала тобі з величезною любов'ю.

  Як можуть поєднуватися краса і зухвалість, розум і гумор, сила і ніжність, хоробрість і турбота ?! Ти просто фантастичний!

 • Красиво зробити комплімент хлопцю до сліз, у прозі

  Коли ми разом, мені здається, що я зможу кинути виклик всьому світу.

  На тобі будь-який одяг виглядати чудово. У тебе чудова фігура.

  Мені подобається, що у тебе немає ні краплі облуди, ти не намагаєшся виставляти себе за ту людину, яким не є. (Рекомендуємо прочитати статтю про якості справжнього чоловіка, які хочуть бачити жінки.)

 • Зробити комплімент хлопцю українською мовою

  Ти такий надійний - мені з тобою дуже добре.

  Чи не любити тебе НЕМОЖЛИВО, а ось жити без тебе - дуже складно!

  Ти надзвичайно чуйна людина. Ніколи не подумала б, що чоловік може бути настільки чуйним і уважним до потреб жінки.

 • Щиро зробити комплімент хлопцю своїми словами

  Неможливо прожити на світі без любові. Немає в світі жодної людини, щоб не спробував цього солодкого почуття. І найголовніше, що кохання не буває однаковою, у кожного вона різна. Мені, здається, що я люблю тебе сильніше за всіх на світі. Ти у мене найкрасивіший, найдобріший, самий лаковий і ніжний. Ти подарував мені крила любові, і від щастя я літаю. Ти для мене завжди прекрасніше всіх, і моя любов зробить тебе найщасливішим. Будь завжди таким уважним, люблячим і чарівним.

  Мій чарівний рідний Людина! Затьмарити тебе не зможе навіть ніч!

  Я найщасливіша дівчина на світі, тому, що у мене є ти, мій улюблений. Ти хлопець моєї мрії, мій ідеал. Тільки з тобою я відчуваюсебе найщасливішою, тільки ти робиш моє життя яскравим та різноманітним. Ти подарував мені крила від щастя. Люблю тебе, і хочу завжди бути з тобою, мій єдиний, милий і бажаний. Кожна хвилина, проведена з тобою - для мене нагорода. Будь завжди таким красивим, сильним, уважним і ніжним. Нехай щастить тобі у всьому, завжди, нехай життя твоє буде, як в казці.

 • Зробити комплімент хлопцю українською мовою, у прозі

  Мені здається, навряд чи існує ще десь хлопець, так добре розуміє мене з півслова.

  Ти - мій медовий пряник, який я обожнюю і не можу насититися)

  Ти - найкрасивіший і ніжний чоловік на всьому білому світі. Ти - моя половинка, яка нарешті знайшлася і без якої я тепер не зможу дихати, говорити і жити. Я пам'ятаю твої пристрасні обійми, твій радісний сміх і твої прекрасні очі - без усього цього я просто не зможу тепер жити.

 • Зробити комплімент хлопцю

  Я не буду ходити навколо, та навколо, скажу одне - ти мій герой!

  зустрівшитебе, я зрозуміла, що таке любов. Ти подарував мені щастя, радість, надію. Ти мій принц на білому коні. Я так найщасливіша дівчина на всій планеті. Твою увагу, твоя посмішка, твої очі просто чарують мене. Ти гідний найкрасивіших компліментів і захоплення. З тобою поруч мені затишно і тепло. Щомиті, проведене з тобою - це просто насолода. Мені іноді здається, що мені сниться найсолодший сон, і я боюся прокинутися. Але, відкривши очі, розумію, що це все дійсність.

  З тобою дуже весело! Ти дуже позитивний хлопець!

 • Зробити комплімент хлопцю до сліз

  Хлопці не люблять компліменти, тому я і не буду тебе хвалити, а просто скажу, який ти насправді. Ти - сміливий і цілеспрямований, безстрашний і наполегливий, розумний і розважливий, красивий і чарівний, цікавий і різносторонній, щирий і добрий, сильний і хоробрий - справжній чоловік, справжній приклад героя сучасності.

  Ніколи не зустрічала такого розумного чоловіка, у якого, здається, є розумні відповіді на все, про що його запитають.

  Ти такий молодець! Справляєшся з будь-яким завданням з неймовірною легкістю. Тобі підвладна будь-яка робота. Як мені пощастило з тобою!

 • Оригінально зробити комплімент хлопцю

  Я думала, що в музеї все будуть дивитися на стародавні скульптури прекрасних чоловіків, але я помилялася. Тут тільки один прекрасний чоловік, який привертає загальну увагу. Навіть статуї дивляться на тебе.

  Ти мій єдиний і неповторний! Проводити час з тобою - просто чудово!

  Я не буду ходити навколо, та навколо, скажу одне - ти мій герой!