• Зробити комплімент чоловіку своїми словами

  Люди люблять свята і чекають їх, щоб отримати подарунки. У мене ж кожен день свято, тому що поруч кращий чоловік.

  Кажуть, що жінки - це квіти. Ти ніколи не забуваєш поливати й удобрювати мене. Ти підтримуєш вогонь в лампі нашої любові. Ти справжній чоловік.

  Я така щаслива, що мені вдалося зустріти такого чоловіка, як ти - мужнього і з добрим серцем.

 • Зробити комплімент чоловіку

  Ти мій самий мужній і найсильніший. Твої м'язи міцніше каменю, міцніший за сталь.

  У цьому повідомленні я надіслала тебе сотню своїх поцілунків, зможеш їх прийняти?

  Навіть якщо це проти всіх правил, які я знаю, але нічого не можу вдіяти з собою. Побачивши тебе, з кожним разом все більше і більше закохуюся.

 • Щиро зробити комплімент чоловіку

  Коли на вулиці йде дощ або сніг, коли холод огортає все кругом, мені не страшно. Поруч з тобою мені завжди тепло і добре.

  Ви вмієте просто чудово не тільки керувати людьми, а й співпереживати їм.

  Мене захоплює, як у тебе виходить (якесь вміння чоловіки).

 • Зробити комплімент чоловіку у прозі, своїми словами

  Ти для мене - опора і надія, ти зробив дуже багато, і впевнена - зробиш ще більше. Не тільки я, але і всі, хто знаходиться поруч з тобою, знаю тебе як справжнього чоловіка.

  Коли я читаю твої повідомлення, мені хочеться скоріше тебе почути ... щоб слова з паперу, з екрану монітора і телефону зігрілися теплом твого голосу. Коли я чую твій голос, я мрію скоріше тебе побачити ... адже погляди щире слів. Коли я дивлюся на твою фотографію, я хочу доторкнутися до тебе ... щоб відчути тепло твоїх рук. Давай швидше зустрінемося!

  Ви чудовий співрозмовник. Ви стільки всього знаєте. Вашій пам'яті можна тільки позаздрити!

 • Оригінально зробити комплімент чоловіку своїми словами, у прозі

  Я найщасливіша дівчина на світі, тому, що у мене є ти, мій улюблений. Ти хлопець моєї мрії, мій ідеал. Тільки з тобою я відчуваюсебе найщасливішою, тільки ти робиш моє життя яскравим та різноманітним. Ти подарував мені крила від щастя. Люблю тебе, і хочу завжди бути з тобою, мій єдиний, милий і бажаний. Кожна хвилина, проведена з тобою - для мене нагорода. Будь завжди таким красивим, сильним, уважним і ніжним. Нехай щастить тобі у всьому, завжди, нехай життя твоє буде, як в казці.

  Я найщасливіша дівчина на світі, тому, що у мене є ти. Ти мене просто надихає до життя. Я іноді заздрю ​​сама собі. Я так вдячна долі за нашу зустріч, яка на початку нічого не віщувала. А зараз, я просто не уявляю, як я могла жити без тебе. Ти мій світло у віконці, мій найголовніша людина на планеті, і залишайся таким завжди. Я люблю тебе всім серцем, і, здається, любові сильніше, ніж моя немає. Ти мій бажаний і самий рідний. Я бажаю тобі тільки удачі і щастя, мій улюблений.

  Я найщасливіша дівчина на землі, тому, що поруч зі мною ти, мій улюблений, і найкращий хлопець на землі. Я не боюся тебе згладити, тому що тільки такими повинні бути улюблені. І була вся земля була б набагато більше тепла і добра, якби були всі такими, як ти. Я пишаюся і захоплююся тобою, мій улюблений. Нехай тобі неодмінно везе у всьому, нехай удача посміхається тільки тобі. Всіх благ тобі, рідний, величезного щастя, мирного неба і всього самого найкращого. Нехай доля буде прихильною до тебе.

 • Зробити комплімент чоловіку до сліз

  Улюблений, вимкни на час своє магнітне поле, а то я не можу відірвати від тебе погляд!

  Деякі чоловіки, в тому числі і ти, як хороше вино: з роками стають дедалі краще

  Ти такий принциповий, чесний і справедливий на роботі. Це заслуговує на повагу.

 • Зробити комплімент чоловіку українською мовою, у прозі

  До зустрічі з тобою мені здавалося, що справжніх, сильних, впевнених в собі чоловіків не залишилося, але ти мене повністю в цьому переконав і показав, що жінка повинна бути слабкою і беззахисною. Ти навчив мене довіряти тобі, твій вибір і вирішення і я дуже за це вдячна

  Як же мені пощастило зв'язатися саме з тобою!