• Зробити комплімент чоловіку своїми словами

  Ти можеш повірити в те, що ти їхав, а я вже сумувала так, ніби не бачила тебе 1.000.000 років!

  Ми з тобою дві половинки одного цілого. Я все життя буду дякувати долі за такий дорогоцінний подарунок. Мій милий, єдиний, я завжди хочу бути тільки з тобою. Все, що щастям в житті пов'язано, це все пов'язано тільки з тобою. Я люблю тебе щирою, чистою любов'ю, наше щастя з тобою спокійно. Ти найкрасивіший, найдобріший, найбажаніший хлопець на всій планеті, залишайся таким завжди. Тільки одному тобі я дарую ключик від свого серця, тільки ти один гідний захоплення.

 • Зробити комплімент чоловіку

  У тебе такий смак, що тобі можуть позаздрити багато жінок!

  Коли ми з тобою познайомилися, я не вірила в те щастя, що ти реально розмовляєш зі мною. Мені здавалося, це міраж або казка. Ти ідеальний. Ти моя мрія.

  Тільки ти можеш змусити мене сміятися, коли мені сумно.

 • Зробити комплімент чоловіку українською мовою

  Мені пощастило мати справу з хлопцем, які знають як поводитися з дівчиною.

  Для тебе є щось неможливе, чого не зможеш зробити? Твої руки золоті.

  Можливо, ти зараз зайнятий іншими справами - але пам'ятай, є хтось, хто думає про тебе невпинно. І бажає тобі щастя і самого кращого. Адже ти заслуговуєш тільки найкращого. Люблю тебе!.

 • Оригінально зробити комплімент чоловіку своїми словами, у прозі

  Я найщасливіша дівчина на світі, тому, що у мене є ти, мій улюблений. Ти хлопець моєї мрії, мій ідеал. Тільки з тобою я відчуваюсебе найщасливішою, тільки ти робиш моє життя яскравим та різноманітним. Ти подарував мені крила від щастя. Люблю тебе, і хочу завжди бути з тобою, мій єдиний, милий і бажаний. Кожна хвилина, проведена з тобою - для мене нагорода. Будь завжди таким красивим, сильним, уважним і ніжним. Нехай щастить тобі у всьому, завжди, нехай життя твоє буде, як в казці.

  Мені особливо подобається бачити тебе займаються в спортзалі (що робить пробіжку, плаваючим, віджимають).

  З тобою я відчуваю себе такою захищеною. Ти найнадійніший і дорогий мій чоловік.

 • Зробити комплімент чоловіку українською мовою, у прозі

  Ти сміливий і відважний, веселий і добрий, красивий і розумний, цікавий і різносторонній, цілеспрямований і рішучий, чарівний і чарівний. В твоїх очах горить іскра запалу, в твоїй посмішці є своя загадка, яку хочеться розгадати. Ти хороший собою у всіх сенсах цього слова і при цьому ще й скромний.

  Ти дуже милий і чарівний!

  Мені добре лише тоді, коли я знаю, що ти щасливий.