Зворушливі вітання з Останнім дзвоником

Підготували для вас гарні Зворушливі вітання з Останнім дзвоником, своїми словами українською мовою, в прозі.

У школі ми всі вчимося за підручниками, але навряд чи ми могли б обійтися самостійно, без вчителів і сьогодні, в день Останнього дзвоника я хочу сказати їм спасибі за їхню працю, в який вони, без перебільшення вкладали чимало душевного тепла й уваги до всіх нас! Я також хочу побажати їм світлого, теплого щастя і довгих років!

Ось і настав день Останнього дзвінка! Сьогодні ви ще школярі, але зовсім скоро, з честю здавши іспити і дорослі, і разом з привітаннями я бажаю вам щасливого майбутнього, щасливого життя, в якій є місце серйозності і веселощів, любові і відданості, виконання бажань і успішної праці! Зберігаєте в серці спогади про шкільні дні і живіть легко!

Ось і закінчилися шкільні пригоди! Дзвенить останній дзвінок! Стільки років – позаду, а попереду… попереду ціле життя! Не загадуй зараз все строго, просто налаштуйся на те, щоб шукати свій шлях і якщо, здається, що він знайдений… не зупинятися на досягнутому! Адже світ і людські можливості воістину безмежні! Вітаю з Останнім дзвоником!

Сьогодні ти чуєш шкільний дзвінок востаннє, він проводжає тебе… Але хай тобі не буде сумно! І тим більше не думай про майбутні іспити… Знаєш, у Середньовіччі в школах вони бували в сто разів важче так і писали тоді гусячим пером! Але, це я відволікаюся від теми… Ти – випускник 21-го століття і перед тобою відкритий весь світ! А якщо підкорять Марс… То може і весь космос!

В день, коли останній раз дзвенить шкільний дзвінок, я хочу тобі сказати, що так тебе ціную і люблю, що можна було б підказати на іспитах… Але це по-перше нечесно, а по-друге – у тебе свій розум блискучий! Так що я просто вітаю тебе і бажаю удачі!

Дивіться також:  Привітання з Днем працівників культури

Дорогі хлопці! Попереду вас чекає так багато! Перемоги, виконання бажань, до вас прийде заслужений успіх, ви дізнаєтеся ще багато нового і якось самі відведете своїх дітей у перший клас… Сьогодні, на шкільному святі Останнього дзвінка, я хочу побажати вам удачі, гарного настрою і натхнення на всю вашу довге, щасливе життя!

Вітаю з Останнім дзвоником! А тільки вчора здається, він вперше звучав для тебе! Скільки з тих вивчено всього! Настала пора блискуче застосувати отримані знання та здати випускні іспити так, щоб твої результати приголомшили рішуче всіх! Від однокласників до самого директора!

Ось ви зараз слухаєте як дзвенить Останній шкільний дзвінок. А для кого-то він восени прозвучить вперше… Політ часу швидше польоту ластівки! Приймайте від нас вітання і побажання – успішно скласти іспити, погуляти на випускному балу, як на казковому, незабутньо провести літо і вибрати в житті вірний шлях, що веде до щастя!

Дорогі випускники! Здається, тільки вчора прийшли до школи, вас, першокласників, ледь було видно з-за пишних букетів, які ви з гордістю і хвилюванням підносили майбутнім вчителям! А сьогодні ви зовсім великі і нам можна пишатися вашими успіхами і досягненнями! Ми вітаємо вас із закінченням школи, бажаємо кожному з вас удачі на іспитах, особливою, щасливої долі!

Останній дзвінок… Це радісний день, світлий свято, адже сьогодні ми вітаємо вас із закінченням школи, і разом з тим – нам трохи шкода розлучатися з вами, але на другий рік звичайно ж не залишимо! Дорогі хлопці! Ми бажаємо вам довгого, щасливого життя! Нехай іспити не будуть тягарем, але лише підкреслять ваші блискучі знання! Нехай попереду вас чекає чимало цікавих відкриттів і перемог!

Дивіться також:  Короткі привітання з Днем святого Валентина