Зворушливі вітання з Днем медичного працівника

Підготували для вас гарні Зворушливі вітання з Днем медичного працівника, своїми словами українською мовою, в прозі.

День медичного працівника — свято Людей з великої літери, свято ангелів на Землі. Без перебільшень! Врятують, исцелят, вселять надію. Нехай вам невимовно пощастило, нехай непроста робота приносить моральне задоволення і гордість за виконаний по совісті борг!

В медицині не буває простих професій. Ви не просто працюєте з людьми, ви рятуєте їх, ви їх лікуєте ділом, турботою, а іноді і добрим словом. Нехай все збувається! Живіть довго, не вболівайте, адже ви нам всім потрібні!

Вітаю, з Днем медика! Щастя тобі, натхнення, а ще того, чого ти бажаєш собі й близьким тобі людям — у незліченній кількості!

Якщо нездужає – краще не зволікати. Відвідавши вас, ми виконаємо всі вказівки, і скоро знову будемо радіти життю. Спасибі вам за неоціненний труд, вітаємо з Днем медпрацівника! Будьте завжди і самі здорові, а крім того – дуже щасливі, адже хороші люди заслуговують найкращого – вірних друзів, незабутніх миттєвостей, затишного будинку!

Ви оберігаєте наше здоров’я, невтомно рятуєте життя і не пожалійте себе на роботі, так нехай і у вас ніколи не буде жодних хвороб, з’явиться час на відпочинок, а оплата за вашу працю буде відповідати розтрачений силам. З днем медичного працівника, шановні лікарі!

Ти з легкістю лікуєш, знайшовши в цьому своє покликання і, мабуть, я не знаю лекаря краще! Вітаю з Днем медпрацівника! Будь в числі кращих представників свого ремесла, нехай пацієнти зустрічаються тобі не більше одного разу, а в особистому житті все буде так чудово, щоб не можна було й бажати більшого щастя, справжнього кохання і удачі!

Дорогі друзі! Вітаємо вас з Днем медика, так як ви, як ніхто, заслуговуєте самих теплих побажань і щирих слів подяки. Нам залишається тільки здогадуватися, звідки ви берете стільки сил, щоб допомагати людям справлятися з їх недугами, долати перешкоди в боротьбі за здоров’я, підтримувати в них позитивний дух. Низький вам уклін, шановні медики, за ваш щогодинний корисний працю!

Дивіться також:  Слова подяки (Дякую)

Вітаємо всіх медиків з їх професійним святом і бажаємо їм терплячих і розумних пацієнтів. Нехай кожен прийом, виклик лікаря додому та консультація будуть приємними і плідними. Бажаємо вам залишатися вірними своїй професії і щасливими від того, що ви вибрали саме її.

Вітаємо з Днем медика! Бажаємо Вам завжди мати хороше здоров’я, творче натхнення, успіх в роботі, особисте щастя і благополуччя.

Дорогі медики! Бажаємо вам сьогодні струсу почуттів, з витіканням сприятливих обставин, сльозотечі алмазами і ейфорії при отриманні зарплати. Пацієнтів вам без запалення хитрості і ударів нахабства. А тільки переломів на краще в кар’єрі і особистому житті!