Зворушливі поздоровлення з Прощеною Неділею

Підготували для вас гарні Зворушливі поздоровлення з Прощеною Неділею, своїми словами українською мовою, в прозі.

В цей день ми просимо один у одного пробачення. Добре, що такий день є. Мова йде не про символічному прощення. Мова йде про можливості зробити свій дух міцніше. А якщо Вас все ж не пробачили – значить, вибачте цієї людини Ви. Удачі Вам у пошуках пробачення і розуміння!

Ми просимо вибачення, коли душа перебуває перед важливою сходинкою. В цей день вона готова переступити цю щабель. Прошу мене вибачити, я знаю, що за мною є вина. І кажу – я теж всіх прощаю!

Гуляй, народ, Масляна ступила на поріг! Нехай в кожній хаті на столі смачно пахнуть млинці, нехай в цю тиждень перед Великим постом ніхто не відчуває на собі вини. Бажаємо вашій родині миру, злагоди, товариськості, взаємної підтримки і благополуччя. Кохайте і будьте коханими!

День, коли люди просять один у одного вибачення… Вони що, з глузду з’їхали? Нічого подібного. Це важливе свято. Саме свято. Адже ми очищаємо серце. Те, що раніше давило як кайдани – стане історіями минулого. Вибачте мене і я Вас прощаю!

Образи і кривди нас обтяжують. Змініть ставлення до ситуації. Нехай стрес піде в нікуди. Хай серце відчує легкість. У Прощену Неділю ми чекаємо розуміння. У цей день можна почати життя спочатку. Вибачте мене і знайте, що Ви прощені. Чи Не правда – стало легше? А які відкриваються перспективи! З Прощеним Неділею Вас!

Вибачте мене, якщо є образа. Прощаю я і Вас, від чистого серця. Нехай нові відчуття захоплять нас. Чисті справжні емоції допоможуть стати вище. Цей день буває раз в році. Він чарівний. Скористайтеся його силою. День Прощену Неділю не можна пропускати!

Дивіться також:  Привітання з Днем святого Валентина жінці

У цьому світі про наших душах ми дбаємо самі. Що робить їх чистіше? Вірші? Муки? Печалі? Прощення – єдине випробування, яке гідно наших сил. Попросити вибачення і прощати може не кожен. Але в Прощену Неділю, раз у році, всім нам треба просити прощення. Вибачте мене, якщо чимось образив!

Прощену Неділю – день особливий. Ми готуємося до нього і чекаємо його. Ми знаємо, що нас зрозуміють правильно. Прекрасна можливість просити прощення – як нею не скористатися. Умійте прощати і просити прощення. Удосконалюйтеся, і Ви відчуєте, як душа висловлює Вам подяку. Вибачте і просіть пробачення – Ви цього варті!

Чисті почуття не можуть обійтися без цієї здатності. Чиста душа завжди вміє прощати і просити прощення. Починати просити прощення можна і за дрібниці. У день Прощеної Неділі саме час почати просити вибачення за всі. Вибачте всіх і буде прощено теж!

Особливі свята відчуваються відразу. Прощення ми не завжди готові просити. І не завжди можемо визнати провину. І ось він, відповідний привід. Прошу вибачення! І ти проси пробачення! Усвідомлюючи провину чи ні, все ж роби це й будеш прощений!