Зворушливі поздоровлення з Масляною

Підготували для вас гарні Зворушливі поздоровлення з Масляною, своїми словами українською мовою, в прозі.

Прийшла Масляна, а значить, час пекти млинці. Хочу побажати, щоб начинка Ваших млинців була така: червона ікра фарширована чорної. А заморської баклажанної не було зовсім. З Масляною!

Вітаю з Масляною! Сьогодні все печуть млинці і наїдаються ними до упаду. Чого і тобі бажаю, хай у тебе в житті все буде йти як по маслу!

Сьогодні всі їдять млинці і вітають один одного з Масляною! Ось і я тебе вітаю, бажаю, щоб у твоєму житті були тільки білі смуги, щоб удача і щастя тебе ніколи не покидали, а любов була взаємною!

Нехай поїдання млинців доставить велике і довгий задоволення. Не дарма є приказка «млинець не клин, черева не розколе». Зі святом обжерливості!

Масниця. Хороший цей древній слов’янський свято — проводи зими — зі столами, які вгинаються від млинців та інших страв і напитків. У ці дні слов’янська душа нарозхрист, чоловік щосили гуляє. Я бажаю, щоб у вас Масляна пройшла як по маслу. Зі щедрою веселій Масляною!

Вітаю з Масляною! Нехай доля завжди тішить і береже тебе. Нехай твоє життя буде яскравим та солодким, як мед, любов — гарячої, як свіжоспечений млинець, а матеріальне благополуччя — жирним, як домашня сметанка.

Вітаю Вас з Масницею, з самим веселим і насиченим святом. Нехай святковий стіл ломиться від млинців. Хай щастя і радість Вас супроводжує завжди. З Масляною!

Ех, гуляй народ, зустрічай довгоочікувану Весну. Від усієї душі вітаю Вас із самим веселим і радісним слов’янським святом. Нехай кожен день у Вашій душі світить сонце, нехай в оселі панує благополуччя, щастя і багатство. З Масляною!

Гуляй, народ, Масляна ступила на поріг! Нехай в кожній хаті на столі смачно пахнуть млинці, нехай в цю тиждень перед Великим постом ніхто не відчуває на собі вини. Бажаємо вашій родині миру, злагоди, товариськості, взаємної підтримки і благополуччя. Кохайте і будьте коханими!

Дивіться також:  Привітання з Днем футболу

У світле свято млинців і меду я бажаю тобі скуштувати найкращих, смачних і ситних млинців, відвести душу, беручи участь у святкових іграх і застіллях і, природно, провести ці дні так, щоб потім було що згадувати до наступної Масниці. Зі святом тебе!