Зворушливі поздоровлення з Днем святого Валентина

Підготували для вас гарні Зворушливі поздоровлення з Днем святого Валентина, своїми словами українською мовою, в прозі.

З Днем святого Валентина! Нехай ангел-охоронець допомагає тобі летіти, коли твої крила опускаються вниз.

Знаєш, зовсім недавно, ще якихось пару десятків років тому ми навіть не знали про те, що існує такий День закоханих, день святого Валентина. Тепер всі з задоволенням обмінюються валентинками, загодовують один одного шоколадом і навіть цілуються під омелою – якщо знайдуть її в середині лютого. Але мені здається, що і зараз, і тоді найголовніше було те, як ти ставишся до своєї половинки. Щирість почуттів перевіряється не солодощами і не листівками, а зовсім іншими речами, які неможливо ні помацати, ні прочитати, ні спробувати. Вітаю тебе, але хочу сказати: для мене день святого Валентина, День закоханих і взагалі будь-який день – це зайвий привід побачити тебе і сказати: «Я тебе люблю!»

Сонечко, якщо ти зі мною – світ світлішим і життя стає в радість! А без тебе дуже сумно і самотньо! Так будь же завжди зі мною! З Днем святого Валентина!

Я перестану любити тебе тільки тоді, коли сліпий художник намалює звук падіння пелюстки троянди на скляну підлогу палацу, якого немає..

Завжди є хтось, хто дивиться на тебе, в той час, поки ти дивишся на когось іншого.

Мені підказує інтуїція, що День святого Валентина буде сповнений сюрпризів і чудес, тільки за умови, що ти відповіси «Так», ще до того, як я запитаю…

Вітаю з Днем Святого Валентина! Я тану від любові до тебе, прямо як морозиво!

Сонечко моє, ти найдорожчий скарб для мене у всьому світі! З Днем святого Валентина!

Хто просто думає про любов, той ніколи її не знайде! А хто прагне до мрії і бореться за неї, той завжди буде щасливий! З Днем святого Валентина!

Дивіться також:  Привітання з Днем кадровика своїми словами

Як думаєш, що чекає нас в майбутньому? Давай вирішимо це разом! З Днем святого Валентина!