Зворушливі поздоровлення з днем народження бабусі

Підготували для вас гарні Зворушливі поздоровлення з днем народження бабусі, своїми словами українською мовою, в прозі.

Добру, турботливу нашу бабусю зі святом вітаємо. Щастя, здоров’я бажаємо. Нехай заздрять сусідки-бабусі на лавочці, побачивши тебе в оточенні онуків. Нехай в будинку як і раніше пахне твоїми духмяними пирогами з капустою. Ти зразок мудрості, щедрості і турботи.

Ти, разом з мамою, служиш для мене прикладом справжньої жінки, яка всього досягла в житті і змогла побудувати справжній затишок у своєму домі. Я вітаю тебе з днем народження і бажаю щастя, міцного здоров’я і довгих років життя.

Пироги пече – закачаєшся, в’яже – на заздрість усім майстриням. Така у нас приголомшлива бабуленька! Вітаємо, нехай кожен день самим щасливим буде. Бажаємо, щоб твоє серце билося рівно і щоб співати йому хотілося!

Улюблена бабуся, вітаю тебе з днем твого народження! В цей день я дякую тобі за всі безсонні ночі, які ти провела у моєму ліжку, за усі чарівні казки, які розповідала, за всі солодкі пиріжки, якими завжди пригощала! Дякую тобі за любов і тепло, які ти і зараз даруєш всім нам!

Улюблена бабуся моя, вітаю з Днем твого народження! Сьогодні хочу подякувати тобі за всі ті безсонні ночі, які ти просиділа біля мого ліжка, за всі ті чарівні казки, які я з задоволенням слухала! Величезне спасибі тобі за любов і тепло, які ти весь час даруєш нам!

Бабуля, в твій прекрасний день народження, я хочу, щоб тобі пригадалися тільки самі-самі кращі дні твоєї непростий і таке насичене життя. Нехай не торкнуться хвороби, нехай твій настрій завжди буде бадьорим і оптимістичним.

З Днем народження, бабуся! Скільки пам’ятаю себе, стільки і тебе. І завжди ти була для мене сама ласкава, добра, уважна і турботлива! Твої пироги самі рум’яні і солодкі, а казки найцікавіші! Я бажаю тобі довгих років, і щоб кожен день був для тебе особливим, повним добрих подій! Нехай на старості років нарешті здійсняться всі мрії, але нехай ти завжди молодий серцем!

Дивіться також:  Оригінальні привітання з днем народження бабусі

Дорога, улюблена бабуся! Від усієї душі вітаю тебе з днем народження! Ти завжди дарувала мені своє тепло, ласку, ніжність і турботу! Я бажаю тобі бути завжди здоровою, радіти життю, зберегти бадьорість ще на довгі роки і дочекатися появи правнуків!

Хоч ти вже давно маєш звання «бабуся», але ти ще молода і я бажаю тобі вічної молодості. Ніколи не хворій і не сумуй. З днем народження, бабуля.

Моя улюблена бабуся, хочу привітати тебе з Днем народження. Виглядаєш – відмінно, настрій – бойовий! Дай, Боже, здоров’я на багато років, головне, що ти молода в душі. Залишайся такою життєрадісною завжди!