Зворушливі поздоровлення на весілля

Підготували для вас гарні Зворушливі поздоровлення на весілля, своїми словами українською мовою, в прозі.

Сьогодні незабутній день для вашої родини. Нехай він запам’ятається для вас як початок шляху довжиною в життя. Крокуйте по життю в ногу, підставляйте один одному надійне плече і розділіть загальну радість. Рада вам та любов!

Нехай кожен день вашого спільного життя приносить вам радість і щастя від того, що ви разом! Нехай кожна ніч дарує чуттєвість і задоволення від пізнання один одного все більше і більше! Нехай кожне ваше спільне ранок починається з сяйва очей від погляду один на одного, а вечір радує різноманітністю дозвілля і ніколи не буває нудним! Бажаю вашій любові рости з кожним днем!

Сімейне життя схожа на крихку кришталеву вазу. Якщо будеш до неї ставиться трепетно і обережно — вона порадує ще не одне покоління, а якщо грубо і неакуратно — життя її буде коротка. Так і тут, чуйність і делікатність зробить сімейне життя гідної і благополучній, а іноді, для того щоб все зруйнувати, достатньо лише однієї фрази. Цінуйте один одного і не дозволяйте нікому втручатися у ваші проблеми, тільки ви є творцем і хранителем щасливих хвилин і років вашого подружжя.

Прийміть по-справжньому щирі вітання в цей особливий день! Пам’ятайте, що сьогодні ви стали єдиним цілим. Збережіть на довгі роки вашу ніжність одне до одного, любов і взаєморозуміння. Цінуйте та бережіть свою сім’ю.

Дорогі наші молодята! Вітаємо Вас з цим важливим життєвим кроком, на який Ви свідомо зважилися! Знайте, що життя – це низка щасливих і невдалих днів. І тільки від вас, від вашого терпіння, співчуття, взаємодопомоги і взаємної підтримки залежить щастя, благополуччя і довголіття Вашої родини! Бережіть її, бережіть свої почуття і нехай похмурих днів буде якомога менше. Нехай дрібниці сімейного побуту не затьмарюють пристрасті і любові! Рада Вам та Любов!

Дивіться також:  Короткі привітання з Днем весілля

Бажаю вам не перевантажувати сімейний човен негативними емоціями і поганими спогадами. Нехай ваше плавання буде довгим і щасливим, надуваються вітрила теплим любовним вітром, а борти пестять акуратні хвилі ніжності. Ведіть її і тихим водам, і бурхливим, тільки разом, міцно тримаючи кермо. Приставайте до берегів радості, заходьте в затоки світлих моментів і зупиняйтеся у пристаней веселощів — просто будьте щасливі!

Що б не сталося в житті, тепер ви не будете самотні. Лише справжній шлюб двох різних людей сплітає в єдине ціле і змушує однаково думати, робити і говорити. Нехай ваша ніжність замінить досвід, а любов згладить роздратування і образи. Пам’ятайте, що завжди в будь-якій сварці два винуватих. Бережіть ваші почуття і ніколи не шкодуйте про сьогоднішній день.