Зворушливі побажання

Підготували для вас гарні Зворушливі побажання, своїми словами українською мовою, в прозі.

Бажаю, щоб кожен день починався з посмішки і з очікуванням неймовірного життєвого епізоду! Нехай буде заради кого прокидатися. Нехай тільки привабливі і радісні емоції чекають постійно за поворотом.

Бажаю кохання, гарного настрою, багато посмішок і великого-великого щастя! Ще здоров’я і масу чудових емоцій!

Міцного здоров’я, довгих років і багато радісних хвилин! Нехай у домі панує порядок і затишок, нехай радість і любов зігрівають душу, а турбота і увага рідних піднімають настрій. Нехай завжди знаходиться найкращий варіант для вирішення завдань і приймається саме мудре рішення!

Благополуччя – величина непостійна. Воно то є, то його немає. Але коли воно є, це завжди, як подарунок долі. Бажаю, щоб доля частіше пестила тебе такими подарунками!

Улюблені мої батьки, вітаю вас! Ви прищепили мені найцінніші якості в життя, навчили дисципліні і відповідальності. Бажаю вам щастя, здоров’я, успіхів в особистому житті і на роботі, досягти кар’єрного росту.

Бажаю, море добра, океан удачі і цілу гору щастя! Нехай гроші ніколи не кінчаються, здоров’я не зменшується, а настрій завжди буде святковий. Нехай доля тебе щиро любить, а все хороше в твоєму житті зростає день за днем!

Нехай ваше життя буде чистим, як крапля джерельної води, а щастя грайливо, як шампанське в кришталевому бокалі!

Весь світ лежить біля твоїх ніг, всі дороги лише для тебе. Бажаю тобі піти правильній дорозі та взяти від життя все, що тільки можна. Бажаю тобі не збитися, не заблукати, а йти прямо і з гордо піднятою головою. І нехай на цьому шляху тебе супроводжують надійні і вірні друзі!

У найщасливіший день — самі чудові побажання: щастя, ніжності, виконаних бажань і завжди чудового настрою!

Дивіться також:  Красиві привітання з Вербною Неділею

Бажаю, щоб ніколи не збулися ніякі побажання від твоїх недругів, якими б вони не були великими, а збулися, нехай маленькі, але побажання від твоїх друзів!