Визнання в любові

Підготували для вас гарні Визнання в любові, своїми словами українською мовою, в прозі.

Ти увійшла в моє життя як руйнівний ураган, за лічені дні перевернув мій спокійний, розмірений, розписаний по хвилинах уклад проживання догори дригом. Але я від твоїх витівок і тебе без розуму.

Обожнюю тебе сонечко, люблю тебе мій квіточку. Ти світло у віконці. Зустрівши тебе, я став неймовірно щасливою людиною. Для мене не існує прекрасніше і рідніше ніж ти. Улюблена моя яскрава зірочка, яка висвітлює мій шлях самої глухої ночі. Мила і неповторна я обожнюю тебе.

Любов моя, величезне спасибі тобі за те, що показала, як це, коли вдома чекають і сподіваються на якнайшвидше повернення, завжди підтримують і дають слушні й реалістичні поради. Я тебе люблю до божевілля, до ломоти в тілі.

Люблю тебе. Так мало слів і такий величезний в них сенс. У цих двох словах все — і життя, і вічність, і щастя. А іноді розлука, самотність, страждання і нескінченність. Все це залежить тільки від нас. Моя любов до тебе — це тільки те, про що я сьогодні можу і хочу говорити, думати і відчувати. Про одне прошу — будь поруч, а я буду робити все, щоб ти ні на секунду не пошкодувала, що обрала мене.

Улюблена і єдина, сьогодні хочу покаятися перед тобою: виявляється світле і прекрасне почуття «Любов» зародилося в мені з перших хвилин нашого спілкування, але я тільки зараз наважуюсь тобі в цьому признатися.

Моя друга половинка, ти – найбільша радість і щастя в житті, заради тебе я готовий на всякі подвиги, заради нашого щастя я зможу зробити фантастичні вчинки. Я обіцяю, що від мене ти будеш отримувати тільки безмірну любов, беззаперечну підтримку, безперервну ласку, всепоглинаючу теплоту, неймовірну доброту, постійну турботу. Я стану твоєю надійною опорою і завжди допоможу у всьому.

Дивіться також:  Привітання з Днем меліоратора своїми словами

Дорога, я тебе шалено, пристрасно і дуже сильно люблю. Кожен день дякую небеса за твоє несподіване, але таке приємне поява в моєму житті. Залишайся зі мною довше, а якщо все вийде – і назавжди.

Рідна моя, дуже вдячний за непохитну віру в мої сили. Я тебе безмежно люблю, залишайся моїм сонечком і вірною опорою багато років і навіть на старості я буду тебе балувати несподіваними сюрпризами.

Непередбачене твоя поява в моє розмірене життя схоже на ковток свіжого повітря, ти надихаєш мене на несподівано-приємні вчинки, твоя віра окрилює і дозволяє виходити з важких ситуацій з мінімальними втратами. Любов моя, залишайся зі мною постійно і разом ми зможемо подолати усі уготовані нам перешкоди, підтримка один одного робить нас сильнішими, повне взаєморозуміння стане предметом гордості.

Я ніколи не думала, що можна знати кого-то так добре і в теж час відчувати, що в цій людині ще стільки не разгаданного. Я ніколи не знала, що слова «Я ТЕБЕ ЛЮБЛЮ» кожен раз звучать як вперше… Я ніколи не зустрічала людину, з якою годинник пролітали б як хвилини, і з яким мені ні коли не хотілося б розлучатися… Не знаходила настільки близької та рідної людини. Милий я ніколи не любила так, як я люблю тебе.