Вітання з весіллям

Підготували для вас гарні Вітання з весіллям, своїми словами українською мовою, в прозі.

Дорогі молодята! Сьогодні узи шлюбу міцно поєднали вас, зробивши самими близькими один одному людьми. Нехай нитка, що з’єднує вас, буде міцною і ніколи не порветься. Нехай ваш дім буде наповнений сонячним світлом і теплом, хай ніколи не покине його любов і щастя, хай дзвенить у ньому веселий дитячий сміх. Бережіть один одного, розумійте один одного, любіть один одного. Будьте завжди здорові та щасливі!

Рік від року нехай ваша любов молодіє і одночасно стає зрілою та мудрою! Нехай вона буде різноманітною у своїй єдності – буде і дружбою, і вірністю, і довірою, і радістю пізнання один одного, і щастям від кожної проведеної разом хвилини! Бажаю вам ніколи не втрачати свіжість цього почуття і зуміти пронести його через довгі роки і будь-які життєві негаразди!

Прийміть по-справжньому щирі вітання в цей особливий день! Пам’ятайте, що сьогодні ви стали єдиним цілим. Збережіть на довгі роки вашу ніжність одне до одного, любов і взаєморозуміння. Цінуйте та бережіть свою сім’ю.

Шановні молодята! В день весілля бажаємо, щоб діток у вас було, як насіння соняшнику, п’ятитисячний купюри — як зірок на небі, а проблем — як волосся на голові Пригожина! Гірко!

Любов — хитра бестія! Буває, схопить двох, закрутить, зіштовхне… і ось вони вже чоловік і дружина, цілуються невпинно під схвальні вигуки гостей і приймають їх вітання! Так нехай вона, чарівниця-любов, не покидає вас довгі роки, допомагаючи вам жити щасливо, у мирі та злагоді!

Молодята! Сімейне життя відкриває для вас нові можливості. Разом ви будете не тільки сміятися над жартами, ридати в рідне плече, розповідати про нездужання, але і терпіти скарги і занудство другої половини. Сім’я — це не тільки романтика, це — ваше життя. Так нехай вона надовго залишиться в історії ваших поколінь своєю міцністю і щастям.

Дивіться також:  Прикольні привітання на весілля

Сьогодні незабутній день для вашої родини. Нехай він запам’ятається для вас як початок шляху довжиною в життя. Крокуйте по життю в ногу, підставляйте один одному надійне плече і розділіть загальну радість. Рада вам та любов!

Є свята для всіх, є — особисті, а сьогодні — свято особливе, на двох. Балуйте один одного кожен день свого життя, будьте вірні загальним цілям і не забувайте про те, що ви стали одним цілим. Нехай у вашому домі панує повага один до одного, буде відведено затишне місце для мрій, а над ним завжди світить сонце щастя!