Вітання з Днем залізничника

Підготували для вас гарні Вітання з Днем залізничника, своїми словами українською мовою, в прозі.

Вітаю з Днем Залізничника! Нехай рейки твоєму житті ніколи не закінчуються і йдуть в нескінченну далечінь. Зелений семафор всім твоїм починанням і самих теплих зустрічей на пероні. Нехай тобі завжди щастить, схожа зі швидкісним потягом: постійно щастить і всюди встигає!

Дорогі залізничники, від чистого серця вітаємо вас з вашим професійним днем! І нехай летять ці слова по всіх шляхах із Заходу на Схід і з Півночі на Південь: спасибі вам за вашу працю, дякую за приємні подорожі і довгоочікувані зустрічі на перонах! Нехай вас ніколи не покидає оптимізм і впевненість у своїх силах! Успіхів на роботі і гармонії в особистому житті!

Від щирого серця сьогодні вся країна, всі ми, вітаємо вас наші залізничники з вашим днем! Вам ми бажаємо, щоб весь смуток, біль, образи, розчарування сьогодні пішли з життя раз і назавжди. Щоб те щастя, яке ви зустрінете одного разу, ніколи більше від вас не йде. А з вами завжди буде удача. Нехай ви і рідко буваєте вдома, адже дорога стала вашим будинком, але ваші думки завжди з рідними, там, вдома. Де вас завжди чекають і люблять. Нехай ваше свято принесе вам у житті парочку яскравих сюрпризів! За вас сьогодні ми піднімемо келихи. Нехай вас береже Господь і оберігає від усього поганого в житті.

Нехай ваша життєва дорога буде прямий, вільної, довгої і на звивистому шляху зустрічаються тільки зелені семафори і відсутні шлагбауми. Завдяки вам ми відкриваємо нові горизонти, відчуваємо комфорт і безпеку, рухаємося вперед.

Щиро вітаю Вас із Днем залізничника. Нехай комфортабельний експрес вашого життя біжить по рейках долі, як можна довше. Бажаю вам багато приємних пасажирів, найгостинніших міст і перонів.

Дивіться також:  Привітання з Днем прокуратури

Щирі вітання з Днем залізничника! Під стукіт коліс і шум вокзалів Ви зустрічаєте світанки і заходи. Бажаю в дорозі зустрічати лише вдячних і усміхнених пасажирів, безперешкодних і сприятливих маршрутів, щоб фортуна вас переслідувала по п’ятах, а ви не могли від неї відчепитися!

Прокладені Вами сотні кілометрів залізної дороги, Ви повелитель рейок і шпал, Ви – справжній професіонал! І лише завдяки Вам щодня безліч поїздів ходить по своєму маршруту в повній безпеці. Я вітаю Вас з Днем залізничника, і хочу побажати ніколи не здаватися, не зупинятися і постійно вдосконалюватися у своїй улюбленій справі!

Вітаю вас з днем залізничника! Нехай всі поїзди, які йдуть у вашому напрямку, привозять з собою щастя і виконання заповітних бажань. Нехай ті склади, які відходять від вашої станції, відвозять із собою всі біди й печалі! Відповідальності вам, адже ваша справа – надзвичайно важливе і потрібне! Нехай у вас все буде добре!

Працівник залізниці диспетчер, машиніст і провідниця в День залізничника, тобі шлю привіт. Бажаю багато щастя і тепла вечеря вдома на столі. Безаварійних змін тобі, відсутність стоп-кранів. Як можна більше вихідних і щоб без причини не будили рано.

Перед твоїми очима миготять поїзда, як року. Нехай вони відвозять вдалину негаразди і прикрощі, залишаючи натомість тільки все саме добре, світле, тепле. У вигляді спогадів чи надій – головне, щоб вони були у твоєму житті! Залишайся молодою душею і ласкавою серцем. Нехай твій будинок завжди буде повною чашею. Хай сонце радісно освітлює твій полустанок. Нехай вітру змін несуть лише щастя. Удачі тобі і здоров’я! З Днем залізничника!