Вітання з Днем вчителя

Підготували для вас гарні Вітання з Днем вчителя, своїми словами українською мовою, в прозі.

У чому завдання вчителя? Не тільки подати знання у належному обсязі… Але і навчити керувати ними, застосовувати в тому напрямку, яке зумовлено долею і схильностями. У День вчителя ми хочемо щиро привітати чудового педагога, людини, що несе дітям світло вчення і побажати йому всього найкращого!

Того, хто щедро ділиться знаннями, хто не втомлюється повторювати, у День вчителя наші вітання та побажання самого найкращого! Нехай буде порядок в журналі і в особистому житті, нехай частіше зустрічаються хороші книги і люди, і завжди буде привід по-справжньому щасливо посміхнутися!

Гарні побажання з Днем вчителя українською у прозі

Ви подаєте граніт науки під самим ласим соусом і, часом здається, що і нам би хотілося повернутися за парту, щоб послухати ваші уроки! Але час так швидко… Прийміть йдуть від серця привітання з Днем вчителя і найкращі побажання! Нехай ваша робота, ваше покликання ніколи не набридне і ніколи не доводиться сумувати!

Дорогий наш Учитель! Сьогодні настав Ваш свято — День вчителя. Спасибі Вам за Ваш благородний труд, який ви виконуєте сумлінно і з любов’ю вже багато років поспіль. Ви вмієте заразити своїх учнів жагою знань, як ніхто інший. Просимо Вас радувати своєю роботою якомога більше поколінь, будьте щасливі і здорові!

Дорогі вчителі!
Сьогодні вся країна гучно і радісно вітає вас із професійним святом. Але ж хіба можна назвати частиною професії серце, що щемити за кожну дитину? Чи душу, яка несе на трепетних крилах мудрість і добро у частку кожного дитяти? Хіба можна називати професією палиці прагнення зробити цей світ кращим, дрібним, щирішим? Ні, вчитель – це не професія, а світлий дар, подарований небом. Дорогі наші, ви не просто переливаєте знання у душі дітей, ви змінюєте світ, виховуючи нові покоління. Ваша праця золотими літерами вписується в долю нашої країни. Тому хочеться побажати вам у цей день наснаги і терпіння, здоров’я і достатку, радості, вдячних учнів і поваги від людей. Нехай сьогодні увесь світ схилить голови перед величним подвигом – бути педагогом! Нехай земля не пошкодує для вас благ, як ви не шкодуєте своєї по-батьківськи щирої любові для дітей! І ніколи не вірте, що вчитель – це професія. Ви прийшли у цей світ, щоб творити добро, а педагог – це ваше світле і дуже потрібне людям покликання.

Дивіться також:  Короткі оригінальні побажання

Шановний педагог! У День вчителя ми просимо вас прийняти поздоровлення від старих і нових учнів, а також від їх батьків і ваших колег! Сьогодні ми сердечно бажаємо вам міцного довголіття і виконання всіх бажань! Хай роки летять, залишаючи в душі світлі спогади!

Осінь схилятися до свого занепаду, але ще щедра на золоті фарби, ось як вдало на жовтневий день випав свято – День учителя! Подивіться – деревця за вікном ніби кивають шарудливими гілками, вітають і дарують сухий букет… Хіба можна бажати бачити на цьому місці педагога тактовніше, уважніше, талановитіший! Нам би дуже хотілося якось і своїх дітей прилаштувати під вашу опіку! Будьте щасливі!