Вітання з Днем святого Миколая

Підготували для вас гарні Вітання з Днем святого Миколая, своїми словами українською мовою, в прозі.

Вітаю з святом святого Миколая! Дива, диво, радість і благодать нехай наповнять Ваш дім. Нехай святий угодник оберігає Вас від негоди в житті і обдаровує світлом, добром і щастям!

Зимовий день. Душа чекає чудес і оновлень. Микола Чудотворець знає, як творити небувалі справи. В цей холодний день перевірте, наскільки гаряче Ваше серце. Відкрийтесь помахом чарівної палички! Зі святом!

Якщо потрібна допомога, помоліться святому Миколі Чудотворцю. Він обов’язково допоможе Вам. Адже віра творить чудеса, а Святий Миколай володіє неймовірною силою, здатної допомогти кожному з нас. Зі святом! Вірте в чудеса!

Зі святом святого Миколая! Бажаю, щоб Чудотворець обдарував тебе любов’ю, щастям, виконанням бажань і всіма дотиком благодаті. Нехай святий благоволить і оберігає від розпачу і смутку!

Микола Чудотворець визнаний святителем. Що це означає? Освіти в цей день свої кращі надії. Помолися з вдячністю за те, що вже збулося. І нехай тобі в житті частіше дістаються чарівні подарунки!

Нехай Миколай Чудотворець в цей день всі сподівання твої почує, зігріє душу, вселить надію. Відкриється сьогодні твоє серце для нескінченної радості, справжньої любові і прекрасних, добрих чудес.

Нехай в цей чудовий, яскравий, надовго запам’ятовується свято, день Святого Миколая, виповниться одне, але найзаповітніше, довгоочікуване, здавалося нездійсненним, вголос не проговаривавшееся бажання.

Сьогодні один з найпрекрасніших грудневих свят – день Святого Миколая. З яким задоволенням і цікавістю заглядають малюки під подушку чи у чобіток. Скільки радості в дитячих очах. Так вони вірять, що подарунки поклав їм вночі Святий Миколай. А разом з дітьми, здається, віримо в чарівництво і ми. Я від усієї душі хочу привітати з святом тебе, любий мій друг. Нехай у цей день відбудеться у тебе добре чари. Нехай сьогодні саме збудеться твоє заповітне бажання. Нехай ніби в казці скрипнет двері і на порозі з’явиться удача, яка назавжди залишиться у тебе. Будь завжди життєрадісним, більше посміхайся, бо сміх продовжує життя. Благополуччя тобі, затишку і добра.

Дивіться також:  Привітання з Днем усмішки