Вітання з Днем соборності України

Підготували для вас гарні Вітання з Днем соборності України, своїми словами українською мовою, в прозі.

День соборності України — дуже символічний і шановний свято для кожного справжнього українця, для західного, для східного жителя. Нехай в цей день кожен згадає, що Україна — наша батьківщина, сама красива і щедра країна. Нехай наша країна ще і буде самою щасливою. Ми любимо тебе, Україно!

Країна Україна, прийми наш полум’яний привіт! Твій День соборності настав, і ми бажаємо кожному твоєму жителю багато любові, ентузіазму і везіння. Нехай газ не дорожчає, електрика дешевшає, відсутнє безробіття і процвітають міжнародні торговельні зв’язки!

Вітаємо жителів України з Днем соборності, з днем єднання українських земель. Усім безмежного щастя, міцного здоров’я, благополуччя. Нехай життя в нашій чудовій країні буде для кожного в достатку, радості, спокою. Нехай завжди над нашими землями світить сонце, і всім нам тут буде світло, тепло і затишно!

День соборності України – це не просто свято, це результат довгої боротьби за свою свободу і права. Тому сьогодні ми бажаємо всім українцям, щоб ні на одному рубежі держави не було незаконних вторгнень, щоб люди були добрішими, гуманніше і відповідальніше по відношенню один до одного і до своєї країни.

Вітаємо всіх українців з Днем Соборності. Це один з найважливіших свят нашої країни, символізує те, що ми все — це один народ і жодні кордони не зможуть нас роз’єднати. Давайте ж ніколи, які б негаразди нас не чекали, не будемо про це забувати.

Бажаємо, щоб у кожному українському домі сьогодні відзначали перший день народження України як цілісної об’єднаної держави. День соборності наближався до нас довгі століття і ось нарешті-то люди мають можливість жити і ростити дітей в об’єднаній Україні. Бажаємо вам, українці, терпіння, удачі, затишного і теплого будинку і безмежної любові до батьківщини!

Дивіться також:  Привітання з Днем фізкультурника

День соборності України — чудовий наш національний свято. Хочу побажати всім нам — українцям, чистого і мирного неба над головою, єднання тихих і спокійних ночей. Пам’ятайте, що ми — один народ! Давайте поважати один одного, розуміти і підтримувати. Адже, сильна країна — це єдина країна!