Вітання з Днем народження

Підготували для вас гарні Вітання з Днем народження, своїми словами українською мовою, в прозі.

День народження – це особливе свято. Він наповнений таємничим сакральним сенсом. Адже що може мати більше магії, ніж зародження нового життя, поява на світ немовляти?.. Кожен рік ми очікуємо цей день з внутрішнім трепетом. В дитинстві ми очікуємо гори різноманітних барвистих подарунків. Проходить час і ми починаємо цінувати увагу наших рідних і близьких людей, які приносять у наше життя відчуття спокою, радості, гармонії і любові. Тож нехай і надалі живе у тобі це світле відчуття свята, а ми в цьому посприяємо!

Один чарівник виконав моє бажання — тепер тобі будуть зустрічатися тільки хороші люди на життєвому шляху, зірки стануть посміхатися з неба, а неприємності обійдуть стороною! З днем народження!

Прийми від нас вітання! Це жарти, хаос і веселощі! Це танці до упаду! Це щасливі посмішки твоїх близьких і рідних! Вітаємо!

Твій День Народження — це привід не тільки випити і закусити, а й зібратися великою компанією близьких друзів, щоб дарувати як можна більше сміху і позитиву тобі в цей вечір.

У твій день народження бажаю всього самого інтригуючого, прекрасного і найкращого. Нехай буде багато здоров’я, безмежне щастя і грошей. Від усієї душі!

Бажаю без усяких жартів, щоб тебе окупувало щастя і не випускало з запаморочливого полону ніколи. Нехай Фортуна благає дати їй майстер-клас по везінню, а «Газпром» нервово здригається, прикидаючи твої мегадоходы. Ах так, і диво-любов щоб така накрила, яка не снилася персонажам шикарних мелодрам всіх народів, часів і касових зборів. З Днем народження!

Бажаємо тобі в цей день щастя і добра, відчути всю повноту життя, радісно зустріти ранок і зберегти це почуття до самої пізньої ночі.

Дивіться також:  Привітання з днем народження дитині 7 років дівчинці, хлопчикові не у віршах

У цю знаменну дату ми хочемо побажати тобі величезного багатства, всіх людських радостей, доброти, любові, уваги і розуміння!

Щиро вітаю з днем народження, зичу щастя, успіхів, любові, вірних друзів та світлих мрій! І — усього найкращого!

Нехай кожен день приносить довгоочікувані радості, а сонце завжди зігріває теплом твою родину! З днем народження!