Вітання з днем народження від внучки бабусі

Підготували для вас гарні Вітання з днем народження від внучки бабусі, своїми словами українською мовою, в прозі.

Бабуся, поспішаю привітати з днем народження і мрію, щоб ти і далі заряджала нас своїм оптимізмом, вчила радіти життю завжди. Дякую тобі за всі твої поради, слушні підказки, а іноді і настанови.

Улюблена бабуся, вітаю тебе з днем твого народження! В цей день я дякую тобі за всі безсонні ночі, які ти провела у моєму ліжку, за усі чарівні казки, які розповідала, за всі солодкі пиріжки, якими завжди пригощала! Дякую тобі за любов і тепло, які ти і зараз даруєш всім нам!

Нехай відмінне самопочуття, рідна бабуся, радує мене постійно, нехай життєва енергія заряджає багато літа всіх оточуючих, оптимізм і вміння бачити в людях тільки позитивні якості розчулює і змушує повірити в те, що світ навколо дружній, теплий і усміхнений.

Ти бабуся-досконалість: можеш в інтернеті рецепти відшукати, можеш за кермом машини «чайника» обігнати, розбираєшся в моді. З задоволенням вчиш нас всім премудростям. У день народження не сумуй, приймай вітання!

Бабуся-чарівниця казки нам розповідала і сварила, і хвалила, і вчила всьому на світі. Вітаємо дружно з днем народження, мила наша! Чарівність твоє нехай буде непідвладне часу і мрії виконує ангел-хранитель.

Бабуля, найголовніше, тобі нескінченного здоров’я і не закінчується енергії, а усмішки, радість, веселий сміх, щасливі події, часті зустрічі ми беремо на себе і обіцяємо все виконувати в точності.

Ну і нехай кожен рік додає зморшок, мила моя бабуся, прийми мої щирі вітання у твій день народження. Ти головне в нашій родині. Той фундамент, на якому тримається благополуччя всієї нашої родини. Якимось незбагненним чином у тебе знаходиться час і добре слово кожному з нас. Залишайся завжди такою ж мудрою, позитивної і енергійною. Я тебе люблю!

Дивіться також:  Зворушливі поздоровлення з днем народження бабусі

Твої поради, улюблена бабуленька, найбільш доречні і ненав’язливі. Куховарство — найсмачніша і душевна, посмішки найрідніші і теплі, руки можуть майструвати нереально красиві речі з різноманітних і доступних матеріалів. Залишайся таким позитивним людиною з доброю душею назавжди.

Мила бабуся! Вітаю з днем твого народження! Побажати тобі хочу багато всього. Багато уваги, багато здоров’я, багато любові, багато розуміння і багато привітань у цей щасливий день! Нехай тебе оточують тільки люблячі і дбайливі люди, такі, як я.

Пироги пече – закачаєшся, в’яже – на заздрість усім майстриням. Така у нас приголомшлива бабуленька! Вітаємо, нехай кожен день самим щасливим буде. Бажаємо, щоб твоє серце билося рівно і щоб співати йому хотілося!