Вітання з днем народження від правнуків прадідові – найкращі побажання

Підготували для вас гарні Вітання з днем народження від правнуків прадідові – найкращі побажання, своїми словами українською мовою, в прозі.

Дорогого, єдиного, наймудрішого, найстарішого члена нашої сім’ї — прадіда, вітаємо з народженням. Залишайся таким же спортивних, підтягнутих, азартним, веселим. Нехай після походів у ліс наповнюються грибами і ягодами кошика, а снасті рибою. Легкості, бадьорості, щастя.

Бажаємо, щоб яскраве сонечко завжди були присутні у Вашому житті, прадід, нехай кожен день буде наповнений радісними, світлими, добрими, щасливими подіями, а рідні радують своїми частими візитами.

Прадідусь, ти знаєш секрет довголіття і молодості, напевно? Твої очі і посмішка і зараз повні пустощів, а мудрі поради актуальні, навіть в епоху нанотехнологій. Прийми з любов’ю наші вітання з твоїм чудовим днем народження!

Нехай присутнє веселий настрій супроводжує Вас постійно, прадід, бажаємо взаєморозуміння з близькими людьми, рідними і друзями, і відчувати свою значимість, потрібність, корисність завжди.

Твоє життя — для нас приклад для наслідування і ми раді, що такий мудрий, добрий і чуйний чоловік живе поруч з нами. Ми бажаємо тобі богатирського здоров’я, гостроти всіх почуттів і щастя, якого ти гідний. З днем народження. Наш улюблений і рідний прадід! Щастя і здоров’я!

Прадідусь, бажаємо тобі здоров’я, яке буде триматися на теперішньому рівні, головне, щоб воно не стрибав униз, нехай всі родичі оберігають твій спокій і намагаються полегшити тобі життя.

Дивіться також:  Прикольні привітання з днем народження прадідові – найкращі побажання