Вітання з днем народження від правнука прадідові – найкращі побажання

Підготували для вас гарні Вітання з днем народження від правнука прадідові – найкращі побажання, своїми словами українською мовою, в прозі.

Мій прадідусь, ти – людина величезної широкої душі, ти яскраво висвітлюєш мій шлях темної ночі, ти бережеш мене в будь-якій біді, подібно ангелу-охоронцю! Ти у всьому допоможеш і все пробачиш, завжди прийдеш у наш дім з подарунками, принесеш щастя і радісний сміх! Як же тебе не любити і не поважати, наш коханий чоловік! Бажаю тобі ніколи не знати горя!

Прадід мій, з Днем народження! Будь здоровий, веселий, нехай любов до життя не відступає перед недугами. Ти завжди був і будеш моїм героєм, довгих років тобі, прадід!

Дорогою прадідусь! У твій день народження побажаю тобі рідше бачити лікарів і частіше онуків і правнуків! Всім відомо, що кожна хвилина сміху додає 5 хвилин життя, а судячи по твоєму здоров’ю смієшся ти багато, так тримати!

Прадідусь, бажаю ясності думок ще на довгі роки, хай день починається з приємного усвідомлення того, що самопочуття не підвело і на цей раз, і є достатньо сил, щоб сходити відвідати своїх друзів.

Нехай Бог береже тебе, мій дорогою прадідусь, ти – наша гордість, ти – святий чоловік в нашій родині, на твою думку всі ми прислухаємося, ми поважаємо тебе! Ти скрізь і завжди був зі мною – в будь-якій грі, в навчанні, в лікарні і на дитячому майданчику, на полюванні і риболовлі, ти ерудований, ти – джерело знань! В твій особливий, ювілейний день народження побажаю лише здоров’я!

Мій прадідусь, ти – самий головний у нашій великій родині, ти – наш командир, ти прокидаєшся раніше пташок в саду, біля тебе завжди багато справ, але ти знаходиш хвилинку, щоб пограти зі мною або поговорити з мамою і допомогти бабусі по господарству! Ти самий добрий і самий чесний, ти схожий на мого тата, ти завжди мене забираєш мене зі школи і робиш зі мною уроки! Щастя тебеЙ

Дивіться також:  Вітання з днем народження від правнуків прадідові – найкращі побажання

Прадідусь, я так люблю бувати у тебе в гостях, тому що поруч з тобою я повертаюся в дитинство, коли ми були безтурботно щасливими. Бажаю тобі міцного здоров’я, оптимізму, бадьорості духу і побільше щасливих днів.

Рідний, коханий, прадід, нехай роки тебе не беруть, нехай візити лікарів будуть рідкісні хвороби — короткі. Радуй нас своїм запалом і завзяттям, ранковими пробіжками і вечірніми посиденьками з гармошкою. Як можна довше залишайся таким стійким і сильним, я тебе дуже люблю.

Коханий мій, дорогий прадідусь! Я вітаю тебе з днем народження! У тебе було вже чимало цих свят, ти так багато бачив і пережив, але як і раніше не втрачаєш щирого інтересу до життя і світу. Я захоплююся твоєю силою, мудрістю і життєлюбством!

Жовтий лист летить коріння, впавши, прикрив. Вітер холодний часів безсилий затих. Знову весною дуб розквітне.
З днем народження, тебе, прадідусь! Довгих років тобі!