Вітання з днем народження від онуків бабусі

Підготували для вас гарні Вітання з днем народження від онуків бабусі, своїми словами українською мовою, в прозі.

Моя бабуся така старенька, що, здається, вона жила ще в ті часи, про які так цікаво розповідала нам, своїм онукам, казки… Сьогодні її День народження, і я від усього серця бажаю бабусі довгих років, міцного здоров’я, гарного настрою, а також міцної пам’яті, щоб завжди зберігати теплі миті в своєму серці!

Ти бабуся-досконалість: можеш в інтернеті рецепти відшукати, можеш за кермом машини «чайника» обігнати, розбираєшся в моді. З задоволенням вчиш нас всім премудростям. У день народження не сумуй, приймай вітання!

Коханою, єдиною моєї бабусі в її День народження я бажаю не сумувати про вік, адже вона у нас зовсім не старенька, а сивина їй навіть йде, підкреслюючи шляхетність і мудрість! Бабуся, залишайся ще сто років такою ж чудовою, який я завжди знала тебе, для всієї нашої родини, ти – головний скарб, ми тебе дуже любимо!

Бабуля, найголовніше, тобі нескінченного здоров’я і не закінчується енергії, а усмішки, радість, веселий сміх, щасливі події, часті зустрічі ми беремо на себе і обіцяємо все виконувати в точності.

Люба бабуся! Ти дуже багато пережила у своєму нелегкому житті! Але ти завжди йшла з гордо піднятою головою, незважаючи, ні на що! Ніколи не опускала руки і ніколи не повертала назад! Ми пишаємося тобою! Ти найкраща у всьому світі! З днем народження!

Пироги пече – закачаєшся, в’яже – на заздрість усім майстриням. Така у нас приголомшлива бабуленька! Вітаємо, нехай кожен день самим щасливим буде. Бажаємо, щоб твоє серце билося рівно і щоб співати йому хотілося!

Улюблена бабуся, вітаю тебе з Днем Народження! Від усього серця дякую тобі за ласку, турботу і ніжність! За твою увагу і доброту! Бажаю тобі енергії, здоров’я і сил! Тебе попереду чекають довгі роки, які твої онуки постараються зробити щасливими!

Дивіться також:  Привітання з днем народження бабусі своїми словами

Добру, турботливу нашу бабусю зі святом вітаємо. Щастя, здоров’я бажаємо. Нехай заздрять сусідки-бабусі на лавочці, побачивши тебе в оточенні онуків. Нехай в будинку як і раніше пахне твоїми духмяними пирогами з капустою. Ти зразок мудрості, щедрості і турботи.

Бабуся – це джерело мудрості і добра, ніжності і ласки! Бабусі, вони для того і створені, щоб балувати нас – онуків! Але знай, ти нас зробила справжніми людьми, щирими і добрими, відповідальними і надійними! І ми тобі бажаємо, завжди бути здоровою та щасливою! З Днем Народження.

Бабуся-чарівниця казки нам розповідала і сварила, і хвалила, і вчила всьому на світі. Вітаємо дружно з днем народження, мила наша! Чарівність твоє нехай буде непідвладне часу і мрії виконує ангел-хранитель.