Вітання з днем народження від класу однокласнику – найкращі побажання

Підготували для вас гарні Вітання з днем народження від класу однокласнику – найкращі побажання, своїми словами українською мовою, в прозі.

З Днем Народження тебе! Здоров’я, любові, удачі, здійснення всіх бажань! Залишайся завжди таким же веселим, чуйним, добрим і чудовою людиною!

Сьогодні ми всім класом, хочемо привітати нашого улюбленого однокласника, з днем народження! Хочемо побажати тобі, веселого життя. Яскравих днів, відданих друзів. Поменше сліз і побільше радості. Нехай всі твої бажання, почнуть збуватися. Адже ти для нас не тільки однокласник, але і хороший друг, товариш і просто хороша людина. Для тебе не шкода ніяких привітань. Нехай все, що тобі потрібно для щастя, все сьогодні реалізується в твоєму житті. З днем народження тебе!

Сьогодні ми вітаємо нашого однокласника з днем народження! Бажаємо тобі щасливого життя. Ми кожен день проводимо разом багато часу, і добре знаємо один одного. І тому ми тебе добре знаємо. Знаємо, що ти добрий, завжди допоможеш вирішити спір, або проблему. Знаємо що ти чуйний, твоє серце повно доброти. Знаємо що ти веселий, адже навіть коли тобі сумно, ти не сумуєш. Знаємо, що ти багато чого доб’єшся, адже ти ніколи не зупиняєшся на досягнутому! З днем народження тебе, нехай цей день принесе тобі радість.

Ми знаємо тебе вже давно і тому в твій день народження, нам є що сказати. Адже більшу частину часу ми проводимо разом, тому що ми однокласники. Сьогодні в твій день народження ми бажаємо тобі, щоб ця посмішка, яка світитися на твоєму обличчі, ніколи не сходила з твоїх вуст. Щоб ці твої очі, в яких іскритися доброта, ніколи не знали сліз. І щоб твоє чисте серце, не знало розчарувань. Для тебе сьогодні всі привітання, і нехай все те хороше, що тобі побажали сьогодні, неодмінно збудеться. З іменинами тебе однокласник!

Дивіться також:  Привітання з днем народження колишньому однокласнику – найкращі побажання

Сьогодні тобі виповнилося (…) років і ми хочемо привітати тебе, і побажати, щоб відтепер ти жив тільки в чудесній країні юності. Нехай вона радує тебе блакиттю свого неба, хай обдарує найчистішої водою озеро щастя! Щоб ти завжди йшов до наміченої мети і все встигав! Щоб завжди твоя душа була світла, а серце співало чудовими голосами казкових птахів!

У день народження ми хотіли б подарувати тобі щастя, любов і радість. Але в наших можливостях тільки побажати тобі цих благ. А коли вони будуть у тебе, просто не відпускай їх і все буде добре. Нехай твоя усмішка частіше не сходить з твого обличчя, а значить в житті не буде причин для смутку та печалі.

Дорогий (Ім’я)! Вітаємо з днем народження! Бажаємо щастя, здоров’я в усі органи, а гроші в кишені!

Ми чекаємо Дня народження з нетерпінням чекаючи казку. Так нехай же твоє свято дійсно буде казковим! А будні яскравими та цікавими! Нехай всі однокласники будуть друзями на довгі роки!

Прийшов час твого дня народження. І ми всім класом, хочемо побажати тобі провести цей день настільки яскраво, щоб запам’яталося тобі надовго. Щоб після цього дня, заряд бадьорості і позитиву залишився ще на рік. Нехай все, за що б ти не брався, у тебе виходило. Загалом, знай, що я завжди поруч. Нехай життя приносить тобі нові сюрпризи. В житті може бути багато неприємних сюрпризів, але якщо є друзі, то горе ділитися навпіл. Так що я бажаю тобі вірних друзів. З днем народження!