Вітання з днем народження від друзів хлопцю – найкращі побажання

Підготували для вас гарні Вітання з днем народження від друзів хлопцю – найкращі побажання, своїми словами українською мовою, в прозі.

На честь появи на світі такого шикарного іменинника, нехай вибухають чарівні салюти, і сиплеться манна небесна.

Нехай твій сон буде міцним, фантазія – бурхливої, життя – довге, а любов – істинною. З Днем Народження.

Сьогодні день народження твій. Бажаємо, не старіти ні тілом, ні душею! Завжди бути молодим і повним сил, щоб кожен прожитий і рік, і через годину був дорогий для тебе і милий. Щоб життя завжди була наповненою, щоб в житті не пізнав тривоги, бід і зла. Нехай проводжають вас захоплені погляди і будуть близькі завжди і всюди поруч! Любові і вірності, і життєвого раю. І щастя – без кінця і краю!

Високий, красивий і статний цей хлопчина, і в настільки дивний, прекрасний день вітаємо з днем його народження. Хочемо побажати бадьорого, міцного духу, стійкості і мужності у вчинках, чіткості і швидкості думки. Нехай підкоряються вершини і олімпи, оточують справжні, надійні друзі.

Ти – такий щирий, добрий, хороший, неповторний як кожен промінчик сонечка… Ти – сміливий і сильний,
смішний і чудовий, спілкуватися з тобою – одне задоволення. Бажаємо тобі мати багато золота, не знати напастей, йти
сміливо по життю! Бажаємо, щоб птахи співали тільки для тебе, щоб для тебе цвіли сади і світило сонце!
З днем народження тебе, рідний!!!

Дорогий іменинник, дату свого народження ми з календарем не звіряємо, про неї ми пам’ятаємо завжди, тому що ти займаєш важливе місце в нашому житті, зігріваєш теплом своєї душі, заряжаешь позитивною енергією! Сьогодні ти почуєш масу добрих побажань від сім’ї і друзів, так нехай вони стовідсотково утіляться в реальність!

З Днем народження! Будь схожий на алмаз, так само твердий у принципах, чистим у помислах і високо цінуємо за доброту душі!

Дивіться також:  Привітання з днем народження молодому хлопцю – найкращі побажання

З Днем народження! Ти народився коли-то на щастя світу. Бажаємо жити в любові і умиротворення!

Не чекай, що в житті буде кожен день втіхою і нагородою, може обернутися нещастям радість. Але як би життя за горло і не брала, ти стійким будь перед бідою чорної і голову не вішай приречено, як не були б гіркі твої справи. Орел, ширяє в блакитному небі, прекрасний, але в сто разів прекрасніше він, коли зустрічає бурю і, обпалений вогнем грози, перемагає стихію. Бажаємо, щоб ти завжди був орлом, гідним захоплення!

Красивого, розумного, молодого хлопця, привітати з днем народження поспішаємо. Бути переможцем, бути першим завжди бажаємо. Нехай коряться гори, збуваються мрії. Життя хай буде цікавою, яскравою, насиченою, благополучною. Залишайся таким же сильним, сміливим, мужнім!